Na Wspólnej, odcinek 3302: Maks wpadnie na zdradzie! Tak Ilona dowie się, że ma kochankę w Hiszpanii - ZWIASTUN

i

Autor: TVN/ Mateusz Grochocki East News Na Wspólnej, odcinek 3302: Maks wpadnie na zdradzie! Tak Ilona dowie się, że ma kochankę w Hiszpanii - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3302: Maks wpadnie na zdradzie! Tak Ilona dowie się, że ma kochankę w Hiszpanii - ZWIASTUN

2021-10-07 20:01

W 3302 odcinku "Na Wspólnej" Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) odkryje, że Maks (Adam Fidusiewicz) ją zdradza, że w swojej kryjówce w Hiszpanii zabawia się z jaką kobietą! Dla Ilony to będzie tak ogromny wstrząs, że znów sięgnie po leki na uspokojenie. W jednej chwili życie Zdybickiej zawali się w gruzy. I to akurat wtedy gdy w 3302 odcinku "Na Wspólnej" porywacz ich syna Wiktorka (Kajetan Borowski) zostanie aresztowany, a koszmar, który zgotował im bandyta się skończy. Jeden telefon do Maksa wystarczy, by wszystko znów runęło. Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej" i poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3302 - czwartek, 7.10.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3302 odcinku "Na Wspólnej" Ilona weźmie sprawy w swoje ręce i wbrew Maksowi zgodzi się, żeby Wiktorek został przesłuchany przez policję. Będzie miała po swojej stronie teściową Izabelę (Anna Korcz), która przygarnęła ją do siebie, żeby Zdybicka poczuła się bezpieczniej. - Jeżeli jest szansa, żeby zamkną tę sprawę, to należy zrobić wszystko. Przecież tu chodzi o wasze bezpieczeństwo! Przykro mi, że mój syn tego nie rozumie - wyzna Brzozowska. Zeznania Wiktorka w 3302 odcinku "Na Wspólnej", który przy dziecięcym psychologu i policjancie wyjawi, że wujek Edward Krenz (Krzysztof Franieczek) był w parku kiedy jakiś obcy pan zabrał go na wycieczkę zmienią wszystko.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3306: Ojciec Darka dostanie zawału! Umrze na wieść o zdradzie Justyny? - ZDJĘCIA

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA kochanki Maksa z "Na Wspólnej" >>>

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3314: Brutalny napad na Joannę w ciąży! Straci drugie dziecko? - ZDJĘCIA

Prześladujący Brzozowskiego i Zdybicką bandyta w 3302 odcinku "Na Wspólnej" zostanie aresztowany! Nie będzie już żadnych wątpliwości, że to Krenz stał za porwaniem Wiktorka i tym razem tak szybko nie opuści więziennej celi. Szczęśliwa Ilona wróci do swojego mieszkania i zadzwoni do męża, że może już bezpiecznie wracać z Hiszpanii. - Maks możesz już wracać! Koszmar się skończył! - powie nie czekając aż ukochany się odezwie.

Nagle Zdybicka w 3302 odcinku "Na Wspólnej" zblednie. Telefon Maks odbierze bowiem jakaś kobieta, która po hiszpańsku poinformuje, że Brzozowski nie może podejść, bo bierze prysznic… - Przepraszam, Maks się kąpie... Wstrząśnięta Ilona szybko się rozłączy. W jednej chwili stanie się dla niej jasne dlaczego Maks nie chce wracać do niej i do Wiktorka. Nie będzie miała pojęcia kim jest kochanka Maksa, ale szok jaki przeżyje w 3302 odcinku "Na Wspólnej" słysząc jej głos, popchnie Ilonę do tego, by znów sięgnęła po leki.

Wkrótce, w 3316 odcinku "Na Wspólnej", Maks wróci do Polski, żeby ostatecznie rozstać się z Iloną i zostawić ją samą z synem. Zaraz za Brzozowskim pojawi się jego kochanka, Hiszpanka Paula (Helena Ganjalyan)! A Zdybicką czeka trudna walka nie tylko z mężem, ale także z kobietą, z którą ją zdradza.

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Darek odkryje romans żony swojego ojca, tajemnica z przeszłości Smolnego zniszczy mu życie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze