Na Wspólnej, odcinek 3299: Kasia w ciąży? Powie Darkowi, że będzie ojcem!

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3299: Kasia w ciąży? Powie Darkowi, że będzie ojcem!

Na Wspólnej, odcinek 3299: Kasia w ciąży? Powie Darkowi, że będzie ojcem!

2021-10-01 8:25

W 3299 odcinku "Na Wspólnej" Kasia (Julia Chatys) przekaże Darkowi (Michał Mikołajczak) radosną nowinę o ciąży?! W dniu, w którym Darek usłyszy od swojego ojca, Andrzeja Zakościelnego (Dariusz Niebudek) propozycję zostania wspólnikiem w jego kancelarii, z ust Kasi padną zaskakujące słowa. Ukochana Darka w 3299 odcinku "Na Wspólnej" wyzna, że będzie wspaniałym ojcem, a Żbik od razu zrozumie to jednoznacznie - będą mieli dziecko! Czy naprawdę ulubiona para z "Na Wspólnej" zostanie rodzicami?

"Na Wspólnej" odcinek 3299 - poniedziałek, 4.10.2021, o godz. 20.15 w TVN

Ciąża Kasi w 3299 odcinku "Na Wspólnej" byłby wielką niespodzianką dla Darka Żbika, który stanie przed ogromną szansą mogącą zmienić jego życie! Po tragedii jaka rozegrała się w domu Zakościelnych, bohaterskiej akcji Darka, który uratował swoją przyrodnią siostrę Marysię (Zuzanna Wieleba) przed uduszeniem, Andrzej Zakościelny złoży synowi zaskakującą ofertę. Zaproponuje Żbikowi, żeby został wspólnikiem w jego kancelarii! Rozmowę podsłucha coraz bardziej zazdrosny o przyrodniego brata Tadeusz (Jakub Pruski). Z kolei Marysia w 3299 odcinku "Na Wspólnej" bardzo się ucieszy, że Darek jest jej bratem i do tego uratował jej życie!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3314: Brutalny napad na Joannę w ciąży! Straci drugie dziecko? - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3305: Brat Darka będzie chamsko podrywał Kasię! Dojdzie do tragedii u Zakościelnych - ZDJĘCIA

Kiedy w 3299 odcinku "Na Wspólnej" Darek wspomni ojcu, że Tadeusz jest na innym etapie życia niż on i jeszcze wszystko przed nim, Zakościelny przyzna mu rację. - Ty wiesz czego chcesz i to się doskonale wpasowuje w to, czego ja chcę! - zapewni go Andrzej. I obaj w 3299 odcinku "Na Wspólnej" wzniosą toast za ich współpracę. Zepsuty do szpiku kości Tadeusz nie zniesie myśli, że znienawidzony brat teraz będzie też wspólnikiem ojca!

Sukces zawodowy Darka w 3299 odcinku "Na Wspólnej" będzie szedł w parze z miłosną sielanką w jego związku z Kasią. Kiedy Żbik wróci do domu, ukochana wspomni o tym jak szybko i skutecznie zareagował w sytuacji zagrożenia życia Marysi. - Uważam nawet, że byłbyś wspaniałym ojcem! - przyzna Kasia, a Darek uzna, że dziewczyna jest z nim w ciąży. - Chcesz mi coś powiedzieć? - zapyta. Niestety Kasia w 3299 odcinku "Na Wspólnej" rozwieje marzenia Darka o dziecku. Na razie nie zostaną rodzicami!

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Darek odkryje romans żony swojego ojca, tajemnica z przeszłości Smolnego zniszczy mu życie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany