Na Wspólnej, odcinek 3290: Darek szantażowany przez żonę ojca! Zakościelna wyciągnie byłą sponsorkę Żbika, która płaciła mu za seks - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3290: Darek szantażowany przez żonę ojca! Zakościelna wyciągnie byłą sponsorkę Żbika, która płaciła mu za seks - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3290: Darek szantażowany przez żonę ojca! Zakościelna wyciągnie byłą sponsorkę Żbika, która płaciła mu za seks - ZWIASTUN

2021-09-16 20:30

W 3290 odcinku "Na Wspólnej" żona ojca Darka Żbika (Michał Mikołajczak), wyjątkowo przebiegła Justyna Zakościelna (Magdalena Kasprzak) posunie się do szantażu, by raz na zawsze pozbyć się nieślubnego syna Zakościelnego (Dariusz Niebudek). Ale Darek w 3290 odcinku "Na Wspólnej" nie da się tak łatwo. Wystarczy, że wstrętna macocha powie głośno przy ojcu Darka o jego dawnej sponsorce, Annie Bednarczyk (Anna Nowak-Ibisz), która płaciła Żbikowi za seks, by młody prawnik przystąpił do ostrego ataku. To co powie żonie ojca wprawi ją w osłupienie! Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3290 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

Darek Żbik z "Na Wspólnej" wszedł do rodziny swojego ojca Andrzeja Zakościelnego z miejsca wzbudzając nienawiść nie tylko zepsutego do szpiku kości przyrodniego brata, Tadeusza (Jakub Pruski), ale także macochy Justyny. Bo Zakościelna nie może znieść, że nieślubny syn Andrzeja ma mieć takie same prawa w ich domu, jak ich własne dzieci. Choć Darkowi nie zależy na pieniądzach, nie chce nic z majątku Zakościelnego, z którym zaczął pracować, to dla brata i przybranej matki stał się poważnym zagrożeniem. W 3290 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do kolejnej rodzinnej awantury. Tadeusz znów sprowokuje Darka, bo pokaże się klientce w samej bieliźnie!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3292: Kasia odejdzie od Darka. Wreszcie przyzna się co robił w przeszłości dla pieniędzy! - ZDJĘCIA

Żbik w 3290 odcinku "Na Wspólnej" przywoła go do porządku, ale Zakościelna stanie w obronie syna. - To jest nasz dom! Tadeusz jest tutaj u siebie, a pan jest tylko pracownikiem! I nie będzie nas pan pouczał!

- Pani wybaczy, ale mam wideo-rozmowę... Jeżeli uważa pani, że Tadeusz może tutaj paradować w samych bokserkach, proszę bardzo. Tylko ta kancelaria nadal nazywa się "Zakościelny", a nie "Zakościelny, Żbik", także ośmiesza pani swoje własne nazwisko - odgryzie się żonie ojca.

Kiedy w 3290 odcinku "Na Wspólnej" Zakościelny wspomni Darkowi o swojej matce z Krakowa, a jego babci, którą już wkrótce pozna. Andrzej będzie chciał jednak najpierw przygotować seniorkę na wiadomość, że ma dorosłego wnuka. Darek poruszy też temat wuja Olgierda, brata babci. Justyna, która w 3290 odcinku "Na Wspólnej" wtrąci się do rozmowy zauważy, że Darek jest podobny do  wuja Zakościelnego. Nie tylko z wyglądu! - Ciekawe czy charaktery podobne - rzuci nagle.

- To był bardzo ciekawy człowiek... - Andrzej zacznie się śmiać na wspomnienie zmarłego wujka. - I bardzo zaradny. Jak już związał się z jakąś kobietą, to tak, żeby coś na tym ugrać. Podobno niektóre, dosłownie płaciły mu za seks! - wyjawi nagle Justyna, spoglądając w stronę Darka. A Żbik w 3290 odcinku "Na Wspólnej" od razu wyczuje do czego zmierza macocha. Zakościelny nie będzie jednak wiedział o co chodzi. - Serio? Kto ci tak powiedział?!

- Coś podobnego! - Darek uda zaskoczenie. Justyna w 3290 odcinku "Na Wspólnej" dalej jednak będzie ciągnęła sprawę wstydliwej przeszłości Żbika. 

- A już nawet nie wiem! Stare dzieje. A propos starych dziejów, słuchaj spotkałam naszą znajomą, Annę Bednarczyk. Tę z Okręgowej Rady Adwokackiej, pamiętasz? Wpadłyśmy na siebie zupełnie przypadkiem, poszłyśmy na lunch...

- I poplotkowałyście? Oczywiście na mój temat! - wtrąci Andrzej. - Nie tylko na twój - doda Zakościelna, a Darek aż zblednie. 

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3295: Beata zajdzie w ciążę z bratem Pawła. Wójcik zgodzi się, żeby Emil był ojcem dziecka! - ZDJĘCIA

A kiedy w 3290 odcinku "Na Wspólnej" Zakościelny wyjdzie z domu, jego żona zaczai się na Darka. - Proszę mnie tak nie zaskakiwać, dobrze? To, że Tadeusz się wydurnia to się nie dziwię, ale pani? Ja tu pracuję!

- Już niedługo... Zwolni się pan i to jeszcze dziś! - postawi mu warunek. - To nachodzenie jest irytujące, ale bez przesady!

- Pan myśli, że żartuję? Anna naprawdę o wszystkim mi powiedziała! Albo się pan stąd wyniesie albo o wszystkim dowie się Andrzej! I wtedy sam pana wyrzuci! Mąż bardzo dba o reputację kancelarii. Nie pozwoli, żeby pracował u niego ktoś, kto brał pieniądze za seks!

Darek w 3290 odcinku "Na Wspólnej" w swoim stylu rozegra to wyśmienicie. Do tego stopnia, że Zakościelnej opadnie szczęka. Popchnie żonę ojca na ścianę i niebezpiecznie się do niej zbliży. Tak jakby chciał ją pocałować! - Owszem płaciły mi i to dużo. Jak myślisz, dlaczego? - zapyta, a Zakościelnej odbierze mowę.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze