Na Wspólnej, odcinek 3288: Nieproszony gość na ślubie Marty i Mikołaja! Para młoda oszuka wszystkich - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA Na Wspólnej, odcinek 3288: Nieproszony gość na ślubie Marty i Mikołaja! Para młoda oszuka wszystkich - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3288: Nieproszony gość na ślubie Marty i Mikołaja! Para młoda oszuka wszystkich - ZDJĘCIA

2021-07-22 15:07

W 3288 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) i Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) wezmą ślub, ale posuną się do kłamstwa, żeby się pobrać. Nie dość, że do urzędu wkroczy nieproszony gość, który zagrozi ślubowi tej pary w 3288 odcinku "Na Wspólnej", to jeszcze narzeczeni jako przyszywane rodzeństwo nie będą do końca pewni czy nie działają wbrew prawu. Marta i Mikołaj podstępem ściągną rodzinę i przyjaciół do urzędu, ale kiedy na miejscu pojawi się ktoś jeszcze narzeczeni aż zbledną z przerażenia. Zwłaszcza, że przed ślubem dojdzie do serii dramatycznych wydarzeń. Zobaczcie co się wydarzy.

Ślub Marty i Mikołaja w 3288 odcinku "Na Wspólnej". Kto będzie wśród gości?

Wokół ślubu Marty i Mikołaja w "Na Wspólnej", który odbędzie się w 3288 odcinku, a widzowie zobaczą go w TVN dopiero we wrześniu będzie sporo zamieszania. Już sam fakt, że młoda para od lat jest rodziną i przybranym rodzeństwem, bo przecież ich rodzice są małżeństwem wzbudzi mieszane uczucia. A do tego Marta i Mikołaj będą musi pokonać wiele przeszkód, by powiedzieć sobie "tak" w urzędzie. Ich ślub w 3288 odcinku "Na Wspólnej" poprzedzi bowiem splot sensacyjnych i i dramatycznych momentów. Dla obojga najlepszym wyjściem z kłopotów będzie właśnie ślub. Ale zamiast urządzić tradycyjna uroczystość w gronie rodziny, Konarska i Leśniewski posuną się do oszustwa.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3268: Dziki seks u Danki i Marka. Tak Janek będzie przeżywał żałobę po matce - ZDJĘCIA

Na szalony pomysł ze ślubem zaręczeni Marta i Mikołaj w 3288 odcinku "Na Wspólnej" wpadną dość nagle. Oboje uznają, że tylko w ten sposób mogą uniknąć dalszych komplikacji w związku! A będą na nie narażeni przez udział Mikołaja w programie telewizyjnym u boku ślicznej partnerki Kamy (Angelika Kujawiak). Sama Joanna Jabłczyńska jest zaskoczona ślub swojej bohaterki w "Na Wspólnej", choć wie, że dla Marty miłosne zawirowania i zmiany ukochanych nie są niczym zaskakującym.

Kiedy w 3288 odcinku "Na Wspólnej" Marta i Mikołaj zbiorą wokół siebie całą rodzinę, nikt nie będzie wiedział, że chodzi o ślub. Urządzą też szybkie wesele w barze Ziębów na Wspólnej. Tak, by nie spraszać nie wiadomo jako dużo gości. W urzędzie będą tylko najbliżsi młodej pary, ale nieoczekiwanie w 3288 odcinku "Na Wspólnej" pojawi się ktoś jeszcze. Kama, która będzie miała ochotę na romans z zaręczonym Mikołajem.

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3262: Dramat syna Michała. Zostawi go jak Kinga. Tylko Iga zostanie z Ignasiem - ZWIASTUN

- Mikołaj to chyba najbardziej szalony z moich partnerów, dlatego ślub też był szalony. Nikt nie wiedział, że impreza, na którą przychodzi, to ślub, również goście. Dobrze wspominam także wesele, które odbyło się w naszym kultowym barze Na Wspólnej. Wszyscy świetnie się bawili, co, mam nadzieję, będzie też widać na ekranie - ujawniła Jabłczyńska na planie 3288 odcinka "Na Wspólnej".

Mimo, że obecność Kamy wzbudzi przerażenie w Marcie i Mikołaju, to w 3288 odcinku "Na Wspólnej" kobieta nie przeszkodzi im się pobrać. A najbardziej szczęśliwa i wzruszona z powodu ślubu będzie matka pana młodego, Honorata (Aleksandra Konieczna).

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA ze ślubu Marty i Mikołaja w "Na Wspólnej" >>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze