Na Wspólnej, odcinek 3282: Pijak Zawada nie zrezygnuje z walki o Jarusia! Przechytrzy nawet Cieleckiego - WIDEO

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3282: Pijak Zawada nie zrezygnuje z walki o Jarusia! Przechytrzy nawet Cieleckiego - WIDEO

Na Wspólnej, odcinek 3282: Pijak Zawada nie zrezygnuje z walki o Jarusia! Przechytrzy nawet Cieleckiego - WIDEO

2021-09-02 20:34

W 3282 odcinku „Na Wspólnej” Cieleckiego (Jacek Kawalec) ruszy sumienie i raz na zawsze spróbuje rozprawić się z Zawadą (Wojciech Kałużyński). Ojciec Elizy (Katarzyna Chorzępa) będzie chciał za wszelką cenę naprawić swój błąd i wymusi na pijaku, aby zrzekł się praw rodzicielskich nad Jarusiem (Jan Leśniewski), ale mocno się rozczaruje, ponieważ teraz to Zawada będzie rozdawał karty! W 3282 odcinku „Na Wspólnej” pijak rozpocznie swoją grę i załatwi Cieleckiego jego własną bronią! Takiego obrotu spraw ojciec Elizy z pewnością się nie spodziewał! Zobacz WIDEO z odcinka!

"Na Wspólnej" odcinek 3283 - czwartek, 2.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3282 odcinku „Na Wspólnej” Jaruś ucieknie z pogotowia opiekuńczego do Bergów, gdzie przypadkiem zjawi się również Cielecki. Ojciec Elizy za wszelką cenę będzie chciał wytłumaczyć się córce ze swojej decyzji, ale gdy tylko zobaczy Juniora naprawdę ucieszy się, że chłopiec jest u nich. Eliza szybko wytłumaczy mu, że to tylko tymczasowa sytuacja, gdyż wieczorem znowu go zabiorą i wygoni ojca z mieszkania, jednak ten nim wyjdzie, obieca Juniorowi, że to już nigdy więcej się nie powtórzy i już na zawsze z nimi zostanie. Jeszcze w 3282 odcinku „Na Wspólnej” zacznie realizować daną obietnicę i spróbuje wymusić na Zawadzie zrzeczenie się praw do dziecka.

- Niedługo się zobaczymy. Zrobię wszystko, abyś mógł tu zamieszkać. Masz moje słowo – zwróci się na pożegnanie do Juniora.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3283: Jaruś w ciężkim stanie w szpitalu będzie błagał Bergów, aby zabrali go od ojca pijaka!

Na Wspólnej, odcinek 3282: Pijak Zawada nie zrezygnuje z walki o Jarusia! Przechytrzy nawet Cieleckiego

W 3282 odcinku „Na Wspólnej” Cielecki uda się do mieszkania, które sam wynajął pijakowi po wyciągnięciu go z więzienia. Miał być to jego „nowy start” z Juniorem u boku byleby tylko chłopiec nie mieszkał z jego córką i zięciem (Wojciech Rotowski). Jednak libacje alkoholowe Janusza i błagalny telefon o pomoc zmieniły Cieleckiego o 180 stopni! Ojciec Elizy powiedział dość i zabrał Juniora od pijaka. W 3282 odcinku „Na Wspólnej” kolejny raz będzie próbował przekonać go, aby zrzekł się praw rodzicielskich i oczywiście zrobi to w swoim stylu za pomocą pieniędzy.

- Zawada – krzyknie Cielecki, jak tylko zobaczy, że wraca do mieszkania.

- Do końca miesiąca zdam mieszkanie – wytłumaczy mu się.

- Wiesz, że nie po to tu jestem – szybko zmieni temat.

- Miałeś swoją szansę. Chcesz się zapić? Chlaj. Zrób coś dla swojego syna. Nie zasłużył, żeby na to patrzeć – spróbuje go przekonać.

- Obrońca sumienia się znalazł – wyśmieje go Zawada.

- Masz super dzieciaka – rozczuli się ojciec Elizy.

 - I co? I ty się teraz zorientowałeś, tak – zapyta go ironicznie, choć nagle sam będzie udawał dobrego tatusia.

- Ile chcesz? Zapłacę za zrzeczenie się praw – Cielecki tak łatwo nie odpuści.

Zobacz także: Na Wspólnej. Kasia i Darek rozstaną się przez intrygę Tadeusza i jego matki - ZDJĘCIA

Wtedy w 3282 odcinku „Na Wspólnej” ojciec Elizy mocno się rozczaruje, gdyż teraz to Zawada będzie rozdawał karty. Wytknie mu jego błędy, a następnie każe mu spadać i wprost wygarnie mu, że nie zamierza oddawać syna i nie podda się w walce o niego!

- Dopiero co mi płaciłeś, abym je miał – pijak będzie pluł mu w twarz.

- Mój błąd, ile chcesz…No mów, ile? – ojcu Elizy powoli już się będzie kończyć cierpliwość.

- Wszystko przeliczasz na kasę? Ja też kiedyś taki byłem, a czasem wystarczy zrobić to, co trzeba. W dupie mam twoje pieniądze frajerze  – wygranie mu „dobry tatuś” i odejdzie, dając Cieleckiemu jasno do zrozumienia, że teraz to on będzie tańczył jak on mu zagra i tak łatwo już się go nie pozbędzie!

Spójrz również: Na Wspólnej. Maks w kryjówce w Hiszpanii zdradzi Ilonę! Ta wiadomość od kochanki Maksa zwali Zdybicką z nóg. Dojdzie do tragedii

Na Wspólnej, odc. 3282: Janusz Zawada (Wojciech Kałużyński)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3282: Janusz Zawada (Wojciech Kałużyński)
Na Wspólnej, odc. 3282: Cielecki (Jacek Kawalec)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3282: Cielecki (Jacek Kawalec)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze