Na Wspólnej, odcinek 3281: Matka Darka po latach ujawni całą prawdę o jego ojcu! Wyrzeknie się syna? - WIDEO

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3281: Matka Darka po latach ujawni całą prawdę o jego ojcu! Wyrzeknie się syna? - WIDEO

Na Wspólnej, odcinek 3281: Matka Darka po latach ujawni całą prawdę o jego ojcu! Wyrzeknie się syna? - WIDEO

2021-09-01 20:45

W 3281 odcinku "Na Wspólnej" po raz pierwszy pojawi się matka Darka Żbika (Michał Mikołajczak). Elegancka, piękna Marianna Łopatowska-Żbik (Beata Strecker) po ukrywania się przed ojcem jej syna, prawnikiem Andrzeja Zakościelnym (Dariusz Niebudek) wreszcie w 3281 odcinku "Na Wspólnej" spotka się z byłym ukochanym. Na jaw wyjdą szokujące kulisy związku rodziców Darka, ciąży Marianny, która urodziła w wieku zaledwie 17 lat! Żbik nie będzie mógł uwierzyć własnym uszom, w to co usłyszy od ojca. Zakościelny wyrzeknie się go tak jak już kiedyś? Zobaczcie WIDEO z 3281 odcinka "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej" odcinek 3281 - środa, 1.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

Ciąg dalszy konfrontacji Darka z ojcem w 3281 odcinku "Na Wspólnej", tuż po tym jak Żbik wyznał mu, że jest jego synem, odsłoni najbardziej bolesne przeżycia Żbika, który wychowywał się bez prawdziwego ojca, a nazwisko dał mu mąż jej matki Marianny. Bezwzględny prawnik Zakościelny w 3281 odcinku "Na Wspólnej" wpadnie do mieszkania Darka z pretensjami, że niszczy mu rodzinę. Nie uwierzy, że jest jego ojcem! - Co to miało znaczyć? Bo jeśli to był żart, to kiepski! I to przy moim synu!

- Powiedziałem prawdę! - Darek w 3281 odcinku "Na Wspólnej" z trudem zapanuje nad emocjami. Wybuch Zakościelnego zupełnie go zaskoczy. Andrzej będzie domagał się ujawnienia całej prawdy. - Tak? To może mnie pan łaskawie oświeci! Jak to się stało? I kim jest pańska matka i jakim cudem ja nie wiedziałem, że mam z nią dziecko?!

- Marianna Łopatowska... - powie Żbik, a Zakościelny od razu przypomni sobie dawną dziewczynę. - Po mężu Łopatowska-Żbik. Zapaliła się lampeczka? Poruszony ojciec Darka w 3281 odcinku "Na Wspólnej" wybiegnie z mieszkania, ale następnego ranka znów zjawi się przed domem Żbika. Wciąż nie wierząc, że Marianna urodziła mu dziecko. 

- Niech pan przestanie. Owszem, znałem kiedyś Mariannę i nawet się z nią... Spotykaliśmy się, ale nie mam z nią syna! Naprawdę nie mam pojęcia, kto jest pańskim ojcem. Wiem tylko, że to nie ja! To niemożliwe...

- Tak, w końcu dał pan pieniądze na skrobankę!

- Jeżeli to prawda, to chciałbym to usłyszeć od niej... - uprzedzi Zakościelny w 3281 odcinku "Na Wspólnej". Ale kiedy Darek zadzwoni do matki, ta nie zechce rozmawiać z Andrzejem. - Chciałem panu powiedzieć, że jestem. Tak wyglądam. Poznać pana...I poznałem, wystarczy mi... - rzuci Darek.

Nie przegap: Na Wspólnej. Joanna w ciąży brutalnie pobita! Trauma z przeszłości Bergów powróci. Znów stracą dziecko?

W 3281 odcinku "Na Wspólnej" matka Darka przyjedzie do Warszawy i zjawi się u syna akurat kiedy Kasia (Julia Chatys) będzie sama. Zaskoczy ją swoją wizytą, ale obie kobiety będą miały okazję wreszcie się poznać. Okaże się, że Marianna zleciała Kasi projekt pokoju córki. Podczas szczerej rozmowy Marianna zauważy rysunek Kasi, portret Darka i przyzna, że to z nią powinien się ożenić Darek.

Kiedy Żbik w 3281 odcinku "Na Wspólnej" spotka się z matką będzie miał do niej żal, że nie chciała rozmawiać z Zakościelnym. - Dlaczego się rozłączyłaś? Wystarczyło by, żebyś mu potwierdziła!

- Ja mu niczego nie będę potwierdzać. Nie chcę z nim rozmawiać. Nie mam nic wspólnego z tym człowiekiem. I nie chcę mieć. Ciebie chciałam prosić o to samo - wyzna Marianna. Ale nagle w 3281 odcinku "Na Wspólnej" zadzwoni ojciec Darka i zaproponuje rozwiązanie tej sytuacji.  - Zróbmy badania DNA. Spotkamy się pod kliniką. Wyślę panu adres...

- Ale ja nie chcę żadnych badań DNA. Wystarczy mi słowo matki!

- Ale mnie nie! Chcę mieć pewność, proszę...

Na Wspólnej, odcinek 3281: Matka Darka po latach ujawni całą prawdę o jego ojcu! Wyrzeknie się syna?

Sprawdź też: Na Wspólnej. Maks w kryjówce w Hiszpanii zdradzi Ilonę! Ta wiadomość od kochanki Maksa zwali Zdybicką z nóg. Dojdzie do tragedii

Na wieść o przyjeździe Marianny w 3281 odcinku "Na Wspólnej" Zakościelny zażąda spotkania z byłą ukochaną. Całą trójką zobaczą się w mieszkaniu Darka. Ojciec Żbika od razu rozpozna w pięknej blondynce dawną miłość. - Marianno, ty naprawdę to?

- Tak, Darek jest twoim synem!

- Czyli jednak to prawda. A ty przez te lata cały czas to przede mną ukrywałaś?!

- Nie chciałeś go!

- Miałem 17 lat, przerosło mnie to...

Po tych słowach w 3281 odcinku "Na Wspólnej" Darek nie wytrzyma. - Mama też miała 17 lat. Jakoś dała radę!

- Nie na to się umawialiśmy, prawda? Pamiętasz, rozmawialiśmy godzinami. Mówiłaś, że rozumiesz i wiesz, że tak będzie lepiej. Miałaś to zrobić...

- Jednak nie zrobiłam... - wyzna drżącym głosem Marianna, a Zakościelny będzie naciskał dlaczego go oszukała. W tym momencie w 3281 odcinku "Na Wspólnej" Darek do reszty straci nad sobą panowanie. Rzuci się na ojca z pięściami.

- Masz do niej pretensje?! Zaskoczę cię! Ja się cieszę, że tego nie zrobiła, bo dzięki niej żyję! Tylko dzięki niej, bo ty wtedy zachowałeś się jak gnojek i jak widać nadal nim jesteś. A ja takiego ojca nie potrzebuję! Żegnam!

Przepędzony Zakościelny w 3281 odcinku "Na Wspólnej" wyrzeknie się Darka i nie będzie chciał go już znać? Nie do końca! Bo ojciec Żbika zrozumie jak wielki błąd popełnił i postanowi naprawić krzywdę wyrządzoną Mariannie i Darkowi.

Zobacz w GALERII więcej ZDJĘĆ z rodzinnego spotkania Darka w 3281 odcinku "Na Wspólnej" >>>

Sonda
Czy Darek w "Na Wspólnej" pogodzi się z ojcem, który się go wyparł?
Na Wspólnej odc. 3281. Marianna Łopatowska-Żbik (Beata Strecker), Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Zakościelny (Dariusz Niebudek)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3281. Marianna Łopatowska-Żbik (Beata Strecker), Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Zakościelny (Dariusz Niebudek)
Na Wspólnej odc. 3281. Marianna Łopatowska-Żbik (Beata Strecker), Kasia (Julia Chatys)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3281. Marianna Łopatowska-Żbik (Beata Strecker), Kasia (Julia Chatys)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany