Na Wspólnej, odcinek 3278: Zawada nie pozwoli Jarkowi zbliżyć się do Juniora! Wmówi synowi, że Bergowie go wystawili - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3278: Zawada nie pozwoli Jarkowi zbliżyć się do Juniora! Wmówi synowi, że Bergowie go wystawili - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3278: Zawada nie pozwoli Jarkowi zbliżyć się do Juniora! Wmówi synowi, że Bergowie go wystawili - ZDJĘCIA

2021-08-26 19:59

W 3278 odcinku "Na Wspólnej" pijak Zawada (Wojciech Kałużyński) pokaże swoje okrucieństwo nie tylko wobec syna Jarusia Juniora (Jan Leśniewski), ale także Jarka (Wojciech Rotowski). Wystarczy, że Berg zbliży się do chłopca, a jego bezwzględny ojciec już wprowadzi nowe zasady odwiedzin. Zabroni Jarkowi zbliżyć się do Juniora i nie pozwoli na jego kontakt z Hanusią (Pola Żak). Ale horror w 3278 odcinku "Na Wspólnej" rozegra się kiedy pijak wmówi Jarusiowi, że Bergowie już go nie chcą i rozdzielą go z siostrą. Potem zafunduje synowi libację alkoholową z dwójką meneli. Kto uratuje Juniora? Zobaczcie ZDJĘCIA z "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej" odcinek 3278 - czwartek, 26.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3278 odcinku "Na Wspólnej" Jarek odwiedzi Juniora w drodze do szkoły i od razu zorientuje się, że coś jest nie tak, że Jarusia coś dręczy. Od urodzin chłopca, które razem z Elizą (Katarzyna Chorzępa) urządzili mu w swoim mieszkaniu, nie widzieli Juniora, bo Zawada nie zgadzał się na odwiedziny. Dla Berga w 3278 odcinku "Na Wspólnej" stanie się jasne, że wyrodny ojciec specjalnie uniemożliwia im kontakt. Spróbuje dowiedzieć się, czy Junior ma kłopoty, o czym będzie świadczył smutny wyraz twarzy dziecka. - Junior wszystko gra? Jeśli nie, to możesz mi powiedzieć... Może coś będę mógł zrobić?

- Chyba nie możesz... - odpowie Jaruś, który w 3278 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie miał odwagi powiedzieć o koszmarze jaki przeżywa u ojca alkoholika. - A to dlaczego? - dopyta Jarek, lecz chłopiec nie zdąży nic powiedzieć. Nagle w 3278 odcinku "Na Wspólnej" pojawi się Zawada, który zabroni Bergowi zbliżania się do swojego dziecka. Wściekły uprzedzi, że to koniec ich spotkań raz na zawsze. - Co tu się odwala?! Do szkoły, już! Łazisz za nim?! Umowa była!

- Tak, ale po urodzinach nie pozwolił nam pan porozmawiać...- Nie muszę! To mój dzieciak i ja decyduję! Jeszcze jeden taki numer i będziesz miał szlaban! Nie ma dzisiaj odwiedzin siostry! - uprzedzi go bezwzględny pijak, który w 3278 odcinku "Na Wspólnej" nie zlituje się nawet nad Hanusią tęskniącą za starszym bratem. - A ona co zawiniła? - zapyta wkurzony Jarek, ale nie dostanie odpowiedzi.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3279: Ojciec Elizy zabierze syna pijakowi Zawadzie! Janusz wyjawi całą prawdę o układzie z Cieleckim

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3286: Bolesny cios dla Beaty. Usunie ciążę, której ona tak bardzo pragnie! - ZDJĘCIA

Po powrocie do domu w 3278 odcinku "Na Wspólnej" Zawada odbierze telefon od ojca Elizy. Ostatnio Cielecki (Jacek Kawalec) zerwał umowę z przestępcą, ale ten nie będzie chciał spełnić jego żądań. - Co jest? Poskarżył się już zięciulek? - rzuci z kpiną ojciec Juniora. - Wystąpiłeś już o zrzeczenie się praw?

- Ja się niczego nie zrzeknę! Nie oddam dziecka! Co ty! - uprzedzi Zawada. I choć Cielecki w 3278 odcinku "Na Wspólnej" przypomni mu, że nie ma wyjścia, Janusz nie da się zastraszyć. Wręcz przeciwnie. Znów będzie groził Cieleckiemu, że Eliza dowie się o ich układzie.

Ale Zawada w 3278 odcinku "Na Wspólnej" posunie się jeszcze dalej. Będzie manipulował synem, którego zaczną dręczyć wyrzuty sumienia, że z powodu Jarka. - Ja naprawdę nic nie powiedziałem... - zapewni Jaruś ze łzami w oczach.

- Wierzę Ci, ale nie gadaj z nim więcej! Nie warto!

- Ja go lubię, tato...

- Ale on ciebie nie! Nie słyszałeś? Dzisiaj nie pozwolił Hanusi tutaj przyjeżdżać!

- Nieprawda!

- No niestety prawda. Twoim ojcem gardzą, a ciebie wystawili! Ale ojciec cię kocha. Będziemy się trzymać razem. Głowa do góry!

Wieczorem w 3278 odcinku "Na Wspólnej" Zawada znów urządzi libację na oczach syna. Zafunduje Jarusiowi przerażające sceny, kiedy sprowadzi do mieszkania swoją kochankę i jeszcze jednego menela. Junior będzie drżał ze strachu, że Januszowi stanie się coś złego. - Znowu pijesz, tato?

- Żeby żyć, trzeba pić! - zacznie kpić Zawada, ale Juniorowi wcale do śmiechu nie będzie. Drżącym głosem w 3278 odcinku "Na Wspólnej" przypomni ojcu, że może umrzeć, bo choruje na cukrzycę. - Jaki słodki, martwi się o tatusia... - wybełkocze kochanka Zawady. - Nic mi nie będzie. Zmykaj do siebie!

- Mówiłeś, że nie będziesz więcej?

- Jarek, nie przeginaj! - uprzedzi go ojciec. Korzystając z chwili nieuwagi Janusza  w 3278 odcinku "Na Wspólnej" Jaruś zabierze mu telefon i zadzwoni do dziadka, czyli ojca Elizy. - Do Cieleckiego na własnego ojca kablujesz?- Kabluję, bo nie chcę, żebyś umarł! - krzyknie zrozpaczony Junior. A bezwzględny Zawada zamknie syna na klucz w pokoju. - To teraz tutaj siedź!

Na szczęście w 3278 odcinku "Na Wspólnej" Cielecki przybędzie chłopcu na ratunek. - Zostaw go skur...! - krzyknie pijany Zawada, ale ojciec Elizy nie odpuści. - Siadać mi na dupę, bo policję zawołam! Chodź skarbie, chodź...- To jest mój syn! - rzuci pijak, lecz Cielecki i tak w 3278 odcinku "Na Wspólnej" zabierze Jarusia do siebie.

Na Wspólnej odc. 3278. Janusz Zawada (Wojciech Kałużyński), Junior Jaruś (Jan Leśniewski)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3278. Janusz Zawada (Wojciech Kałużyński), Junior Jaruś (Jan Leśniewski)
Na Wspólnej odc. 3278. Janusz Zawada (Wojciech Kałużyński) i jego kochanka

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3278. Janusz Zawada (Wojciech Kałużyński) i jego kochanka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze