Na Wspólnej, odcinek 3274: Darek wyda własnego brata policji! To będzie zemsta na Zakościelnym? - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3274: Darek wyda własnego brata policji! To będzie zemsta na Zakościelnym? - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3274: Darek wyda własnego brata policji! To będzie zemsta na Zakościelnym? - ZWIASTUN

2021-08-16 21:18

W 3274 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) zacznie pracować dla Andrzeja Zakościelnego (Dariusz Niebudek), ale wciąż nie powie bezwzględnemu prawnikowi, że jest jego ojcem. Żbik podejmie się za to trudne zadania, by wyciągnąć z aresztu nastoletniego syna Zakościelnego, Tadeusza (Jakub Pruski), który jest jego przyrodnim bratem. Zrobi to w wielkim stylu, ale w 3274 odcinku "Na Wspólnej" szybko pożałuje. Nie zniesie arogancji i chamstwa brata. Z zemsty na Zakościelnym wyda brata policji. Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej" i poznajcie szczegóły.

"Na Wspólnej" odcinek 3274 - poniedziałek, 16.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Kolejny raz w "Na Wspólnej" Darek Żbik udowodni ojcu, że nie powinien z nim zadzierać. Co prawda słowem nie wspomni Zakościelnemu o łączących ich więzach krwi, ale w 3274 odcinku "Na Wspólnej" odegra się za krzywdy sprzed lat. Zakościelny porzucił matkę Darka i nigdy nie chciał znać syna. Założył nową rodzinę, z kolejną żoną Justyną wychowuje syna Tadeusza i córkę Marysię (Zuzanna Wieleba). Im bardziej Żbik będzie poznawał ojca i przyrodniego brata, tym bardziej niezrozumiałe będzie dla niego to, dlaczego prawnik tak podle postąpił w przeszłości. Bo Zakościelny dla Tadeusza będzie gotów nawet złamać prawo. I tego zacznie oczekiwać od Żbika!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3282: Ta ciąża dobije Beatę i Pawła! Przyszła mama nie będzie chciała dziecka - ZDJĘCIA

A zacznie się od tego, że w 3274 odcinku "Na Wspólnej" Darek na specjalną prośbę Zakościelnego wyciągnie jego syna z aresztu. Na Tadeuszu będzie ciążyły zarzuty podpalenia samochodu, ale Żbik wykaże, że nie ma żadnych dowodów przeciwko nastolatkowi. Sam jednak w 3274 odcinku "Na Wspólnej" zwątpi w niewinność syna Zakościelnego. Zachowanie Tadeusza, chamskie i aroganckie, będzie dla Darka jasnym sygnałem, że chłopak ma sporo na sumieniu.

Nagle w 3274 odcinku "Na Wspólnej" Żbikowi puszczą nerwy. Wystarczy, że przyrodni brat wyrzuci przez okno samochodu papierową torebkę, by Darek sam wymierzył mu sprawiedliwość. Zatrzyma auto na poboczu i wda się w dyskusję z kierowcą, który będzie jechał tuż za nimi, a którego śmieć zwyczajnie oślepi.

To Żbik w 3274 odcinku "Na Wspólnej" namówi nieznajomego, by wezwał policję. - Proszę dzwonić i powiedzieć, że został pan narażony przez pasażera na spowodowanie wypadku, że zaistniała groźba utraty życia przez pana lub innych użytkowników drogi!

- Ty się dobrze czujesz? - Tadeusz w 3274 odcinku "Na Wspólnej" nie uwierzy własnym uszom. - Przygotuj dowód osobisty i wyjaśnienia! - uprzedzi go adwokat. Tym samym młody Zakościelny znów wejdzie w konflikt z prawem. Niczego nieświadomy Zakościelny zaprosi Żbika na drinka. - Sprawa podpalenia samochodu została załatwiona. Policja nie znalazła dowodu winy naszego klienta... - pochwali się Darek, a wściekły Tadeusz od razu mu przerwie w chamski sposób.  - Szkoda, że potem ci gorzej poszło!

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3280: Darek wyzna Zakościelnemu, że jest jego synem! Tylko tak uratuje siostrę Marysię - ZWIASTUN

Ojciec Darka w 3274 odcinku "Na Wspólnej" zacznie się tłumaczyć z tego, co wyrabia Tadeusz. Wyjaśni, że jego syn nieźle narozrabiał, a on musi go chronić. Słuchając tych słów Darek poczuje zawód, że o niego Zakościelny tak nie walczył.  - Pretensje ma, że w maturalnej klasie musiał się przeprowadzić! A my z Justyną przyspieszaliśmy tę przeprowadzkę, żeby wyrwać go z tego towarzystwa!

Nagły telefon do Zakościelnego z policji w 3274 odcinku "Na Wspólnej" wykaże, że Darek obronił Tadeusza przed aresztem, ale wpakował go w jeszcze większe kłopoty. - Zdaje się mecenasie, że nie powiedział pan wszystkiego na temat dzisiejszego dnia...- Miałem zamiar!

- Jaki zamiar? Wystawić mojego syna? Przecież kazał pan temu facetowi zadzwonić na policję!

- Byłem świadkiem wykroczenia...

- A jak pan myśli, dlaczego poprosiłem o pomoc pana?

- Poprosił pan o pomoc fachowca, a fachowiec doskonale wie kiedy może ominąć zasady, a kiedy nie.

- I teraz włączyły się zasady, kiedy akurat narozrabiał w pana samochodzie! Trzeba było pilnować!

- To takie proste, upilnować chłopaka prawda?

- Bardzo panu dziękuję za pomoc! Pozwolę sobie jednak przypomnieć, że to ja wychowuję moje dzieci! - rzuci z pogardą Zakościelny do Darka w 3274 odcinku "Na Wspólnej".

Na Wspólnej odc. 3274. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Zakościelny (Dariusz Niebudek), brat Darka, Tadeusz (Jakub Pruski)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3274. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Zakościelny (Dariusz Niebudek), brat Darka, Tadeusz (Jakub Pruski)
Na Wspólnej odc. 3274. Tadeusz Zakościelny (Jakub Pruski)- brat Darka, Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3274. Tadeusz Zakościelny (Jakub Pruski)- brat Darka, Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze