Na Wspólnej, odcinek 3280: Darek wyzna Zakościelnemu, że jest jego synem! Tylko tak uratuje siostrę Marysię - ZWIASTUN

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3280: Darek wyzna Zakościelnemu, że jest jego synem! Tylko tak uratuje siostrę Marysię - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3280: Darek wyzna Zakościelnemu, że jest jego synem! Tylko tak uratuje siostrę Marysię - ZWIASTUN

2021-08-12 15:17

W 3280 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) przerwie milczenie i powie Andrzejowi Zakościelnemu (Dariusz Niebudek), że jest jego ojcem, że nie rozpoznał w nim swojego syna. Żbik postanowi rozprawić się z bezwzględnym prawnikiem, który wiele lat temu porzucił jego matkę, żeby ratować przybraną siostrę Marysię (Zuzanna Wieleba) przed bratem Tadeuszem (Jakub Pruski). Młody Zakościelny w 3280 odcinku "Na Wspólnej" nadal będzie groził Darkowi, ale posunie się jeszcze dalej. Narazi życie Marysi na śmiertelne niebezpieczeństwo. Za cichym przyzwoleniem ojca. Darek nie wytrzyma. Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej" odcinek 3280 - wtorek, 31.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Sensacyjny zwrot w "Na Wspólnej" w życiu Darka Żbika. Współpraca z cynicznym, okrutnym Andrzejem Zakościelnym, który tak naprawdę jest jego ojcem będzie zakładała obronę zepsutego syna prawnika, Tadeusza! Przybrany brat Darka okaże się aroganckim, pozbawionym wszelkich zasad chłopakiem,który dostał od ojca wszystko, ale za nic ma odpowiedzialność za własne czyny. Nie bez powodu wkrótce w "Na Wspólnej" Zakościelny powierzy Żbikowi sprawę swojego syna. W ten sposób będzie chciał ocalić Tadeusza przed kłopotami z prawem, bo policja złapie go za podpalenie samochodu. Darek nie obroni przyrodniego brata, który zacznie się na nim mścić.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3276: Anastazja pobita przez Tomka! Rzuci się na nią kiedy przyzna się do zdrady - ZWIASTUN

Dojdzie do tego, że w 3280 odcinku "Na Wspólnej" Tadeusz wyśle Żbikowi kolejne pogróżki. Tuż po tym jak zniszczy mu auto! Jakby tego było mało Darek dowie się, że Tadeusz pijany wsiadł za kierownicę samochodu i w takim stanie zabrał na przejażdżkę młodszą siostrę Marysię. Żbik w 3280 odcinku "Na Wspólnej" Żbik straci cierpliwość, zadzwoni na policję i doniesie na brata. Podczas starcia z Tadeuszem puszczą mu nerwy do tego stopnia, że pobije Zakościelnego. Stanie w obronie Marysi, która przez niego mogła zginąć.

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3288: Nielegalny ślub Marty i Mikołaja w cieniu skandalu. Wyjdzie za mąż za przybranego brata - ZDJĘCIA

Na wieść o tym w 3280 odcinku "Na Wspólnej" Zakościelny senior wypowie Darkowi otwartą wojnę. Właśnie wtedy Żbik postanowi ostatecznie rozprawić się ze swoim ojcem. Powie prawnikowi, że jest jego synem! Jaka będzie reakcja Andrzeja? Nie uwierzy w słowa Darka! Odejdzie bez żadnych wyjaśnień dlaczego przez laty porzucił matkę Darka z dzieckiem. A następnego dnia, w 3281 odcinku "Na Wspólnej", zjawi się u Żbika z pretensjami. Zażąda badań DNA. Chcąc rozwiać wątpliwości ojca, Żbik zadzwoni do mamy. Poprosi, by wyznała prawdę o tym co się stało w przeszłości.

Zobaczcie w GALERII ZDJĘCIA z 3280 odcinka "Na Wspólnej" ze spotkania Darka z ojcem i bratem >>>

Na Wspólnej odc. 3280. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Tadeusz Zakościelny (Jakub Pruski)

i

Autor: TVN/ Jakub Kamiński East News Na Wspólnej odc. 3280. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Tadeusz Zakościelny (Jakub Pruski)
Na Wspólnej odc. 3280. Kasia (Julia Chatys), Marysia siostra Darka ( Zuzanna Wieleba)

i

Autor: TVN/ Jakub Kamiński East News Na Wspólnej odc. 3280. Kasia (Julia Chatys), Marysia siostra Darka ( Zuzanna Wieleba)
Najnowsze