Na Wspólnej, odcinek 3282: Ta ciąża dobije Beatę i Pawła! Przyszła mama nie będzie chciała dziecka - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3282: Ta ciąża dobije Beatę i Pawła! Przyszła mama nie będzie chciała dziecka - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3282: Ta ciąża dobije Beatę i Pawła! Przyszła mama nie będzie chciała dziecka - ZDJĘCIA

2021-08-15 21:44

W 3282 odcinku "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) i Paweł (Grzegorz Kwiecień) dowiedzą się o ciąży i o tym, że ich rodzina się powiększy. Z pozoru radosna nowina sprawi jednak Wójcikom ogromny ból. Będą się cieszyć tylko w obecności Ziębów i brata Pawła, Emila (Piotr Ligienza). Tak naprawdę w 3282 odcinku "Na Wspólnej" u małżonków będzie się rozgrywał dramat, żal weźmie górę nad szczęśliwą wiadomością. I nie zmieni tego nawet wyznanie przyszłej mamy, która powie głośno, że wcale nie chce dziecka. Zobaczcie ZDJĘCIA i poznajcie szczegóły.

"Na Wspólnej" odcinek 3282 - czwartek, 2.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

Ciąża u Wójcików w "Na Wspólnej" będzie spełnieniem przepowiedni Honoraty (Aleksandra Konieczna), która ostatnio przewidziała, że w rodzinie przyjdzie na świat dziecko. Ale osiedlowa wróżki trochę się pomyli, a marzenia Beaty i Pawła o maleństwie, które połączyłoby ich na zawsze nie ziści się! Niestety wyniki badań Pawła, u którego lekarz stwierdził bezpłodność nadal będą bezlitosne. To oznacza, że szanse na to, że da Beacie upragnione dziecko są prawie żadne. Ale w 3282 odcinku "Na Wspólnej" Wójcikowie usłyszą o ciąży. Jak to możliwe? W barze Ziębów pojawi się Emil, który ogłosi radosną nowinę!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3279: Ojciec Elizy zabierze syna pijakowi Zawadzie! Janusz wyjawi całą prawdę o układzie z Cieleckim

Brat Pawła w 3282 odcinku "Na Wspólnej" podzieli się ze wszystkimi swoim szczęściem - on i jego dziewczyna Ania (Małgorzata Kocik) zostaną rodzicami. Wójcik i Beata nie uwierzą własnym uszom. Nagle zrozumieją, że Honorata miała rację kiedy wspomniała o dziecku w ich życiu. Niestety nie mówiła o im maleństwie! Beata i Paweł pogratulują przyszłym rodzicom, ale w rzeczywistości będą pełni żalu oraz zazdrości. Przez krótką chwilę w 3282 odcinku "Na Wspólnej" w barze Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) cała czwórka będzie świętować ciążę Ani. Zazdrosna Beata czule uściska wybrankę szwagra, tak by nie zorientowała się jak bardzo cierpi z powodu jej ciąży.

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3280: Darek wyzna Zakościelnemu, że jest jego synem! Tylko tak uratuje siostrę Marysię - ZWIASTUN

Ale radość u Wójcików w 3282 odcinku "Na Wspólnej" szybko minie. Wkrótce, ku swojemu zdumieniu Paweł i Beata przekonają się, że ukochana Emila Larsona jest wściekła z powodu ciąży, ze wcale nie chce urodzić dziecka i zostać matką. Dziwnym zrządzeniem losu zaszła w ciążę, choć wcale tego nie planowała, a Beata i Paweł, którzy tak bardzo starają się o dziecko, nie mogą zostać rodzicami. To wydarzenie wpłynie na dalsze losy całej czwórki bohaterów w "Na Wspólnej". Jak bardzo? Wszystko wyjaśni się w nowych odcinkach we wrześniu.

Zobaczcie WIĘCEJ ZDJĘĆ z 3282 odcinka "Na Wspólnej" w GALERII >>>

Na Wspólnej odc. 3282. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Emil (Piotr Ligienza), Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)

i

Autor: TVN/ Jakub Kamiński East News Na Wspólnej odc. 3282. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Emil (Piotr Ligienza), Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)
Na Wspólnej odc. 3282. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz), Ania (Małgorzata Kocik)

i

Autor: TVN/ Jakub Kamiński East News Na Wspólnej odc. 3282. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz), Ania (Małgorzata Kocik)
Najnowsze