Na Wspólnej, odcinek 3273: Bruno przejrzy Janusza Zawadę! Bergowie wreszcie poznają prawdziwą twarz ojca Jarusia

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3273: Bruno przejrzy Janusza Zawadę! Bergowie wreszcie poznają prawdziwą twarz ojca Jarusia

Na Wspólnej, odcinek 3273: Bruno przejrzy Janusza Zawadę! Bergowie wreszcie poznają prawdziwą twarz ojca Jarusia

2021-08-12 19:29

W 3273 odcinku „Na Wspólnej” Bergowie wyprawią Juniorowi (Jan Leśniewski) imprezę urodzinową, na którą zaproszą również Janusza Zawadę (Wojciech Kałużyński). Niestety świętowanie dość szybko zakończy Zawada, który w ostatnim momencie powstrzyma Jarusia przed wsypaniem Cieleckiego (Jacek Kawalec). W 3273 odcinku „Na Wspólnej” Eliza (Katarzyna Chorzępa) i Jarek (Wojciech Rotowski) ciągle będą niczym dzieci we mgle i poznają prawdziwych intencji pijaka! To Bruno (Dawid Czupryński) okryje karty, a Bergowie nie będą mogli sobie wybaczyć, że tak późno zorientowali się, że coś jest z nim nie tak!

"Na Wspólnej" odcinek 3273 - czwartek, 12.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Janusz Zawada, biologiczny ojciec Jarusia odkąd odzyskał syna w „Na Wspólnej”, to stara się ograniczyć jego kontakty z Bergami, zgodnie z tym co obiecał ojcu Elizy. Choć Zawada zgodził się na spotkania Juniora z siostrą Hanusią (Pola Żak), to tylko pod jego obecnością, gdyż pijak musiał na bieżąco kontrolować, aby Jaruś nie powiedział o kilka słów za dużo. Elizie i Jarkowi Zawada od początku wydał się nieco podejrzany, jednak w życiu nie przypuszczali, co może być tego przyczyną i starali się go bronić nawet jak swoje wątpliwości, co do jego osoby zgłaszał ich przyjaciel Bruno! W 3273 odcinku „Na Wspólnej” Bergowie wreszcie odkryją prawdziwą twarz biologicznego ojca Juniora!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3273: Marta odkryje przerażającą prawdę o sadyście Halickim! Anonim będzie jedynie początkiem

W 3273 odcinku „Na Wspólnej” w mieszkaniu Bergów odbędzie się huczna impreza urodzinowa Jarusia, na której zjawi się oczywiście Janusz Zawada. Pijakowi szybko znudzi się towarzystwo Bergów, gdyż z jednej strony będzie ciągnęło go butelki, a z drugiej Junior zacznie być coraz bardziej rozmowny! W 3273 odcinku „Na Wspólnej” Zawada w ostatniej chwili zapobiegnie tragedii i czym prędzej wyprowadzi Jarusia z mieszkania Bergów, gdyż syn o mały włos nie przyzna się Elizie i Jarkowi o jego bliskiej znajomości z Cieleckim.

W 3273 odcinku „Na Wspólnej” Bergowie ciągle będą niczym dzieci we mgle i nawet nie śmią podejrzewać, dlaczego tak nagle Zawada zabrał Juniora i wyszedł z ich mieszkania. Jarek będzie przeświadczony, że Janusz po prostu chciał pokazać, że ma nad nimi przewagę i nawet nie pomyśli, że tutaj może chodzić o coś więcej!

- Junior nawet prezentów nie zabrał – powie zasmucony Jarek.

- Widziałeś, co się działo z Zawdą? – spyta zaniepokojona Eliza.

- Nie wiem, jak przyszli to zachowywał się normlanie, a potem nagle zachorował – odpowie.

- Może mu cukier spadł? – stwierdzi Eliza.

- Tak? A może chciał pokazać, kto tu rządzi – powie z pewnością Berg.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3273: Matka Belli okropnie poniży Dankę! Zimińska aż zaniemówi – ZWIASTUN

Dopiero Bruno w 3273 odcinku „Na Wspólnej” kolejny raz postara się przemówić Bergom do rozsądku i wreszcie mu się to uda! Krawczyk uświadomi ich, że Jaruś trafił pod dach pijaka, który jest na wiecznym głodzie.

- Jak dla mnie to jest typowa derylka. Przerabiałem już takie akcje – wtrąci się do rozmowy Brno.

- Nie no co ty Bruno on nie pije, ma cukrzycę, alkohol może go zabić – będzie go tłumaczyć Eliza.

- Ale słuchajcie człowiek na głodzie ma w dupie, czy coś go zabije. Z resztą widziałem to w jego oczach. To jest nieważne, czy alkohol czy dragi jeden szit. Telepało nim tak jak mną kiedyś – wreszcie przemówi im do rozsądku Bruno.

Jeszcze w 3273 odcinku „Na Wspólnej” Eliza i Jarek uświadomią sobie, jak bardzo byli naiwni i na poważnie przejmą się słowami przyjaciela. Jarek nie zawaha się ani na moment i czym prędzej zjawi się w mieszkaniu Zawady, który oczywiście będzie udawał chorego i nie wpuści go do mieszkania. Wcześniej wypije małpkę i niczym nowo narodzony w 3273 odcinku „Na Wspólnej” wybierze się na spotkanie z Cieleckim, którego świadkiem będzie Jarek!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3276: Anastazja pobita przez Tomka! Rzuci się na nią kiedy przyzna się do zdrady - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odc. 3273: Eliza (Katarzyna Chorzępa),  Jarek (Wojciech Rotowski)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3273: Eliza (Katarzyna Chorzępa), Jarek (Wojciech Rotowski)
Na Wspólnej odc. 3273. Janusz Zawada (Wojciech Kałużyński)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3273. Janusz Zawada (Wojciech Kałużyński)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze