Na Wspólnej, odcinek 3269: Danka i Marek nie adoptują Janka? Pojawi się jego prawdziwy ojciec-ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3269: Danka i Marek nie adoptują Janka? Pojawi się jego prawdziwy ojciec - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3269: Danka i Marek nie adoptują Janka? Pojawi się jego prawdziwy ojciec - ZDJĘCIA

2021-07-21 21:25

W 3269 odcinku "Na Wspólnej" Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) będą gotowi na adopcję Janka (Bartłomiej Kraszewski), na to, by syn zmarłej kuzynki Lidki (Monika Pikuła) został ich kolejnym dzieckiem. Puszczą w niepamięć wpadkę Janka z seksem w ich mieszkaniu, ale plany Zimińskich w 3269 odcinku "Na Wspólnej" niespodziewanie pokrzyżuje ojciec syna Lidki. Choć Janek od lat nie miał z nim kontaktu, bo Lidka wychowywała go sama to nagle okaże się, że właśnie ojciec może mieć decydujący wpływ na przyszłość chłopaka. Danka poprosi o pomoc prawniczkę Weronikę (Renata Dancewicz).

"Na Wspólnej" odcinek 3269 - czwartek, 5.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Czy w "Na Wspólnej" Danka i Marek zostaną rodzicami Janka, adoptują go i stworzą mu rodzinę, w której jakoś przetrwa żałobę po śmierci Lidki? Co prawda nastolatek zostanie z Zimińskimi, ale z formalnego punktu widzenia nie będą mieli żadnych praw do syna zmarłej Lidki! Kuzynka Danusi nie zostawi żadnego testamentu, w którym powierzy właśnie jej i Markowi opiekę nad jedynym dzieckiem. Sytuacja Janka w 3269 odcinku "Na Wspólnej" zrobi się jeszcze trudniejsza, gdy okaże się, że gdzieś jest jego ojciec, który może zażądać prawa do syna!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3268: Dziki seks u Danki i Marka. Tak Janek będzie przeżywał żałobę po matce - ZDJĘCIA

W 3269 odcinku "Na Wspólnej" nie tylko ojciec Janka będzie zmartwieniem Danki i Marka. Po tym jak Zimińscy przyłapią nastolatka na seksie w ich mieszkaniu ze szkolną koleżanką (Karolina Matej), wpadną w panikę, że nie poradzą sobie z wychowaniem syna Lidki. I od razu w 3269 odcinku "Na Wspólnej" przypomną sobie numery jakie im robiły dorosłe już córki, Gosia (Anna Kerth) i Ola (Marta Wierzbicka). Tyle tylko, że w ich przypadku, jako prawdziwi rodzice mogli ostro interweniować.

Jako pierwszy w 3269 odcinku "Na Wspólnej" do akcji wkroczy Marek, który rozmówi się z Jankiem na temat seksu i zabezpieczania się, zaś Danka uświadomi Bellę, że może zajść w ciążę, jeśli razem z chłopakiem nie zadba o antykoncepcję.

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3272: Michał porwany przez Klaudię! Upodobni się do Kingi, żeby zabić Brzozowskiego? - ZDJĘCIA

Jakby tego było mało w 3269 odcinku "Na Wspólnej" Danka odwiedzi Weronikę, żeby zapytać o możliwość ustanowienia prawnej opieki nad siostrzeńcem. Roztocka będzie musiała sprawdzić, co dzieje się z ojcem nastolatka. Zaproponuje też, by zapytać o zdanie samego chłopaka. Kiedy Danka i Marek zadadzą Jankowi pytanie czy chce dalej z nimi mieszkać, chłopak źle odczyta ich intencje i w 3269 odcinku "Na Wspólnej" poczuje się odrzucony przez jedyną rodzinę jaką ma.

Najnowsze