Na Wspólnej, odcinek 3251: Ksiądz Olek zobaczy Anastazję w objęciach innego! Nigdy jej nie daruje zdrady z Tomkiem

i

Autor: x-news/player,pl Na Wspólnej, odcinek 3251: Ksiądz Olek zobaczy Anastazję w objęciach innego! Nigdy jej nie daruje zdrady z Tomkiem

Na Wspólnej, odcinek 3251: Ksiądz Olek zobaczy Anastazję w objęciach innego! Nigdy jej nie daruje zdrady z Tomkiem

W 3251 odcinku "Na Wspólnej" uczucie, które zaczęło rodzić się między Anastazją (Karolina Bacia), a księdzem Olkiem (Jan Hussakowski) zostanie poddane wielkiej próbie! Kiedy duchowny już zacznie się zastanawiać nad zrzuceniem sutanny dla wielkiej miłości do kobiety, do jej życia wróci Tomek, a ksiądz to wszystko zobaczy! Olek poczuje się zdradzony i oszukany, z pewnością nie podaruje Anastazji takiej strasznej zdrady. Czy czułości z Tomkiem (Krzysztof Chodorowski) w 3251 zniszczą jej szanse na wielką miłość z księdzem Olkiem? Sprawdź co już wiemy!

"Na Wspólnej" odcinek 3251 - wtorek, 6.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3251 odcinku "Na Wspólnej" upojna noc Anastazji i księdza początkowo będzie miała cudowny finał. Kochankowie wyznają sobie wielką miłość i będzie się zapowiadało na coś wielkiego. Niestety, jednak wydarzenia, które zadzieją się tego dnia, wywrócą ich życie do góry nogami! Jako pierwszy dostanie "po uszach" ksiądz, który usłyszy od ojca Sebastiana przeprosiny za niesłuszne podejrzewanie go romans!

Anastazja będzie z kolei w 3251 odcinku "Na Wspólnej"  tak zakochana, że zacznie snuć wizję wspólnej przyszłości z Olkiem. Tymczasem ksiądz, poruszony wcześniejszą rozmową z ojcem Sebastiana znów powie jej, że nic z tego nie będzie. Tyle, że Anastazja wcale łatwo się nie podda!  

Czytaj też: Na Wspólnej, odcinek 3245: Iga zatai przed Michałem straszną informację o oszustce Klaudii. Nie pozwoli mu odkryć prawdy

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda
Na Wspólnej, odc. 3251: Anatastazja (Karolina Bacia), ksiądz Olek (Jan Hussakowski)

i

Autor: x-news

W 3251 odcinku "Na Wspólnej" dziewczyna zaprosi księdza do siebie na wspólną kolację, przy której mieliby omówić wszystkie ważne dla nich sprawy. Anastazja będzie się wahać, czy powinna odbierać Olka Bogu, a on z kolei będzie czuł się coraz bardziej w niej zakochany...

Ale znów los w 3251 odcinku "Na Wspólnej" spróbuje zdecydować za kochanków, jak powinna potoczyć się dalej ich historia. Kiedy Anastazja będzie czekała na Olka, w jej domu pojawi się nagle Tomek z wielkim bukietem kwiatów! Dziewczyna ucieszy się na jego widok i postanowi odwołać kolację z Olkiem. Ale kiedy ksiądz dostanie sms-a będzie już stał pod jej domem i patrzył na czułe objęcia Anastazji z Tomkiem!

Czy Olek wycofa się w 3251 odcinku "Na Wspólnej" z pola ziemskiej miłości i raz na zawsze zatrzaśnie za sobą kościelną bramę? A może stanie do walki o miłość swojego życia? Przekonamy się już we wtorek 6 lipca w TVN!

Nie przegap: To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości 

Na Wspólnej, odc. 3251: Anatastazja (Karolina Bacia), Tomek (Krzysztof Chodorowski)

i

Autor: x-news
Najnowsze