Na Wspólnej, odcinek 3249: Ksiądz Olek wyzna Anastazji, że ją kocha, ale nie mogą być razem - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3249: Ksiądz Olek wyzna Anastazji, że ją kocha, ale nie mogą być razem - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3249: Ksiądz Olek wyzna Anastazji, że ją kocha, ale nie mogą być razem - ZDJĘCIA

2021-07-01 12:35

W 3249 odcinku "Na Wspólnej" Anastazja (Karolina Bacia) usłyszy od księdza Olka ((Jan Hussakowski) wyznanie, na które tak długo czekała. Już zwątpi w to, że ukochany odwzajemni jej uczucia, bo nagle Olek zerwie z nią kontakt. Los jednak znów ich połączy i w 3249 odcinku "Na Wspólnej" kapłan przestanie ukrywać przed Nastką co tak naprawdę do niej czuje. Pod wpływem chwili z ust Olka padną słowa, że kocha ją, ale nie mogą być razem. Ksiądz nie będzie gotów na to, by zrzucić dla niej sutannę i wybierze Boga. Nie na długo, bo miłość i pożądanie okażą się silniejsze. Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3249 - czwartek, 1.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Anastazja i ksiądz Olek z "Na Wspólnej" zakochali się w sobie, choć oboje doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ich ich miłość nie ma szans na przetrwanie. Dla młodego kapłana wiara i posługa duchownego to nadrzędne wartości. Poświęcił życie Bogu, tak jak chciała jego rodzina, więc nie zrzuci sutanny dla dziewczyny, która ma za sobą mroczną przeszłość, która była prostytutką, a do tego wciąż jest narzeczoną Tomka Nowaka (Krzysztof Chodorowski). W 3249 odcinku "Na Wspólnej" serce Anastazji rozpadnie się na kawałki kiedy zrozumie, że Olek zawsze na pierwszym miejscu będzie stawiał Boga!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3254: Anastazja dokona ostatecznego wyboru między Tomkiem i księdzem Olkiem. Zdrada wyjdzie na jaw? - ZDJĘCIA

Załamana Nastka w 3249 odcinku "Na Wspólnej" pożali się Beacie (Katarzyna Ptasińska), że odkąd przyznała się Olkowi, że go kocha, ksiądz zerwał z nią kontakt. Tymczasem duchowny załatwi Sebie (Maxim Topyła), którego Trzcińska przyjęła pod swój dach, miejsce w sportowej szkole z internatem. Chłopak z patologicznej rodziny, którym Olek zajął się w świetlicy dla trudnej młodzieży w 3249 odcinku "Na Wspólnej" zgodzi się na nią pod warunkiem, że Olek z Anastazją będą go odwiedzali… Tym samym nie tylko los, ale także Seba znów połączy tych dwoje zakochanych.

Ksiądz Olek w 3249 odcinku "Na Wspólnej" odwiedzi Anastazję, bo przestanie już panować nad porywami serca. Nie będzie mógł znieść dłużej, że rani dziewczynę, którą obdarzył tak silnym uczuciem. - Anastazja źle, że wtedy wyszedłem. Źle, że tyle czasu milczałem. Wybacz mi. Ja byłem przerażony. Myślałem o tym co mi wtedy powiedziałaś. Cały czas myślę. Być kochanym przez ciebie to jest dla mnie zaszczyt... - wyzna niespodziewanie.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3252: Koniec dramatu Beaty i Pawła. Stracili wszystko, ale teraz się zemszczą - ZDJĘCIA

Anastazja w 3249 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie wiedziała jak zareagować. Omal nie wybuchnie śmiechem po tym co usłyszy od Olka. - Zaszczyt?! Łał! Powiedz, że nie możemy być... - dokończy za niego. Ksiądz nie wyprowadzi jej z błędu, ale da jej także cień nadziei, że może zmieni zdanie. - To prawda! Nie możemy, ale ja też cię kocham... Kocham cię... Chcę, żebyś wiedziała...

Zaraz potem w 3249 odcinku "Na Wspólnej" odejdzie, a Anastazja wróci do mieszkania i pogrąży się w jeszcze większej rozpaczy. Postanowi jednak walczyć o tę miłość! 

Na Wspólnej odc. 3249. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3249. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)
Na Wspólnej odc. 3249. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3249. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze