Na wspólnej. Prawda wyjdzie na jaw

i

Autor: Materiały prasowe

Na Wspólnej, odcinek 3246. Michał coraz bliżej odnalezienia Kingi. Policja dokona szokującego odkrycia!

2021-06-27 14:47

Zaskakujący zwrot akcji w serialu "Na Wspólnej"! Pogodzony ze śmiercią zaginionej przed laty Kingi Michał być może wkrótce odkryje, co naprawdę stało się z jego żoną. To, co odkryje, będzie jednak dla niego bolesnym ciosem.

Brzozowski (Robert Kudelski) dawno już stracił nadzieję, że uda mu się kiedykolwiek odnaleźć Kingę (Ilona Wrońska). Tymczasem nieoczekiwane nawiązanie kontaktu z kobietą, która weszła w posiadanie paszportu jego zaginionej żony może okazać się prawdziwym przełomem w sprawie. Na wieść o jej odnalezieniu Michał natychmiast udał się go Gdańska, by porozmawiać z nią osobiście.

Kobieta, przestawiająca się jako Klaudia, podzieli się z Brzozowskim szokującym wyznaniem. Okaże się bowiem, że razem z Kingą przetrzymywana była w domu niebezpiecznego szaleńca ukrytym na wsi. Zadeklaruje też gotowość do pomocy służbom w odnalezieniu miejsca, gdzie obie miały być przetrzymywane. Michał, w którym po sensacyjnym odkryciu, znów pojawi się nadzieja na odnalezienie żony, natychmiast uda się we wskazane przez nią miejsce razem z policją. Ślady, na które tam natrafią, potwierdzą wersję tajemniczej kobiety. Dalsze odkrycia zdają się jednak potwierdzać, że wydarzyło się najgorsze...

Emisja w TV:

Na Wspólnej

poniedziałek-czwartek 20.15 TVN

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze