Na Wspólnej, odcinek 3245: Roman z prostytutkami na imprezie w lesie! Honorata ledwo to przeżyje - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3245: Roman z prostytutkami na imprezie w lesie! Honorata ledwo to przeżyje - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3245: Roman z prostytutkami na imprezie w lesie! Honorata ledwo to przeżyje - ZWIASTUN

2021-06-24 13:18

W 3245 odcinku "Na Wspólnej" Roman Hoffer (Waldemar Obłoza) i Zdzisiek Muszko (Piotr Cyrwus) przejdą samych siebie! Nie dość, że utkną w lesie w zepsutym kamperze, to jak przystało na dwóch gamoni nie będą potrafili się z niego wydostać. Dwaj przyjaciele zwyczajnie się zgubią w małej wsi Tumanek mimo, że w 3245 odcinku "Na Wspólnej" będą niedaleko Warszawy. Pomoc sąsiadom zaproponują dwie prostytutki, które będą chciały się ogrzać w ich aucie. W zamian za gościnę zaoferują im swoje usługi, a Roman i Zdzisio szybko urządzą imprezę. Dobrą zabawę zepsuje im jednak nalot Honoraty (Aleksandra Konieczna)! Musicie koniecznie zobaczyć ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 3245 - czwartek, 24.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Przejażdżka Romana i Muszki w "Na Wspólnej" będzie miała tragiczny finał, gdy niezdarny sąsiad Hoffera po raz kolejny udowodni, że jest totalną ciamajdą, zwłaszcza jeśli chodzi o prowadzenie kampera! Zjedzie z drogi do lasu, a nowo zakupiony samochód okaże się takim złomem, że od razu się popsuje. W 3245 odcinku "Na Wspólnej" po nocy spędzonej w lesie, Romana i Zdzisia odwiedzą w kamperze dwie prostytutki. Za ogrzanie się w wozie zaproponują im swoje usługi, ale przyjaciele uprzejmie odmówią. Skorzystają jednak z telefonu jednej z prostytutek, by zawiadomić Honoratę, że nie mogą się wydostać z lasu.

Nie przegap: Na Wspólnej. To w tym domu Kinga była uwięziona przez psychopatę z podejrzaną Klaudią! Odnajdą ją martwą?

W 3245 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer nie będzie miał odwagi na rozmowę z żoną, więc tego trudnego wyzwania podejmie się Zdzisiek. Żona Romana będzie umierała ze strachu, że stało się im coś złego, skoro nie dają żadnego znaku życia. - Zdzisiek, co się z wami dzieje?

- Nic się nie dzieje, absolutnie nic. Tylko trochę w lesie jesteśmy. Dosłownie, gdzieś pod Tumankiem... - wyjaśni Muszko, a Honorata w 3245 odcinku "Na Wspólnej" nie uwierzy własnym uszom. - Gdzie? - zapyta coraz bardziej zaniepokojona.

- Tumanek, taka mała wioska. Nieważne, ważne, że blisko!

- Skoro blisko, to dlaczego nie wracacie?

I wtedy w 3245 odcinku "Na Wspólnej" Zdzisio zacznie kłamać jak najęty. - No wiesz, trochę zgubiliśmy się w tym lesie i Romek zwichnął nogę, ale niegroźnie. Od razu to opóźnia. Telefony nam padły, wyczerpały się baterie, ale spotkaliśmy grzybiarzy. Pożyczyłem od nich...- A wędki znaleźliście? Bo Romek wczoraj mówił o wędkach, a ty dziś o nodze, to może ustalcie jakąś wersję jedną!

Wersja wydarzeń, którą w 3245 odcinku "Na Wspólnej" Honoracie przedstawi Zdzisio wyda jej się tak podejrzana, że postanowi osobiście odnaleźć męża i jego gamoniowatego przyjaciela. Nie będzie to wcale trudne. Bo taksówkarz od razu zawiezie ją do lasu w Tumanku.

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3248: Zuza dowie się, że jej ojciec nie żyje! Zmarły Leszczyński zostawi testament i żenujący spadek - ZDJĘCIA

Honorata w 3245 odcinku "Na Wspólnej" przybędzie akurat w chwili kiedy Roman i Zdzisiek rozkręcą imprezę z prostytutkami. Będzie ognisko i kiełbaski! Na widok żony Hoffer aż zblednie. Zwłaszcza, że ukochana pośle mu lodowate spojrzenie, które nie będzie zwiastowało niczego dobrego. - O, Honoratka! Co ty tu robisz? Jak nas znalazłaś?

- Jak widać nie trudno znaleźć tumanów pod Tumankiem! - krzyknie oburzona.

Złość szybko jej jednak minie, kiedy w 3245 odcinku "Na Wspólnej" Muszko zacznie przekonywać, że kamper to prezent na rocznicę dla Janinki (Monika Bolly), ale przyjaciele też będą mogli z niego korzystać. Bo przecież Roman dołożył się do zakupu złomu na kółkach. Nikt nie będzie się spodziewał tragedii jaka się rozegra w 3245 odcinku "Na Wspólnej"! Honorata padnie porażona prądem w kamperze, gdzie nic nie będzie działało tak, jak powinno!

Na Wspólnej odc. 3245. Roman Hoffer (Waldemar Obłoza), prostytutki

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3245. Roman Hoffer (Waldemar Obłoza), prostytutki
Na Wspólnej odc. 3245. Roman Hoffer (Waldemar Obłoza), prostytutka

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3245. Roman Hoffer (Waldemar Obłoza), prostytutka
Na Wspólnej odc. 3245. Honorata (Aleksandra Konieczna)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3245. Honorata (Aleksandra Konieczna)

Zobaczcie całą GALERIĘ ZDJĘĆ z szalonej imprezy Romana i Zdziśka w "Na Wspólnej">>>

Najnowsze