Na Wspólnej, odcinek 3243: Elżbieta zginie tak jak jej kuzyn gej? Zabójca najpierw pozbędzie się Julki - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3243: Elżbieta zginie tak jak jej kuzyn gej? Zabójca najpierw pozbędzie się Julki - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3243: Elżbieta zginie tak jak jej kuzyn gej?! Zabójca najpierw pozbędzie się Julki - ZWIASTUN

2021-06-21 19:33

W 3243 odcinku "Na Wspólnej" Elżbieta (Paulina Chapko) narazi siebie i Julkę (Maja Oświecińska) na śmiertelne niebezpieczeństwo kiedy zignoruje fakt, że bezwzględny Starzak (Zygmunt Babiak), który zabił jej kuzyna, geja Maria (Bartłomiej Gola) teraz czyha na nią! Morderca w 3243 odcinku "Na Wspólnej" wykorzysta okazję, że Ela wyjdzie z mieszkania przechytrzając ochroniarzy! Ukochana Igora (Jakub Wesołowski) będzie chciała rozprawić się z Holczykiem (Franciszek Gurgul), który wykorzysta ją do własnej gry w sprawie zabójstwa. I zapłaci za to najwyższą cenę, bo zabójca Maria dopadnie ją w domu. Ale najpierw skrzywdzi Julkę!

"Na Wspólnej" odcinek 3243 - 22.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Mrożące krew w żyłach sceny w "Na Wspólnej" i desperacka walka o życie z okrutnym zabójcą, który zamordował kuzyna Elżbiety tylko dlatego, że Mario był zdeklarowanym gejem i aktywistą LGBT, a sąsiadowi nie podobało się, że życie w sąsiedztwie człowieka o innej orientacji seksualnej. W 3243 odcinku "Na Wspólnej" Starzak wciąż będzie na wolności, a Igor zda sobie sprawę, że jego rodzina jest zagrożona. Bo dawny kolega z redakcji, przebiegły Holczyk (Franciszek Gurgul) wrzuci do internetu zdjęcia prokuratora Bromskiego (Krzysztof Cybiński) zrobione w gejowskim klubie! Po co to zrobi? Bo Holczyk na sprawie zabójstwa Maria w 3243 odcinku "Na Wspólnej" zacznie rozgrywać własne sprawy! Nie tylko po to, by ujawnić całą prawdę o prokuratorze geju.

Nie przegap: Kinga z Na Wspólnej nie odnajdzie się, a Ilona Wrońska nie wróci. Kim jest tajemnicza Klaudia, która będzie ją udawać?

W 3243 odcinku "Na Wspólnej" po awanturze jaką Bromski zrobi w redakcji, zapowiadając jednocześnie zemstę, Igor będzie przekonany, że część winy ponosi za to Elżbieta! Bo przecież ona pomagała Holczykowi w ustaleniu co łączy Bromskiego ze sprawą zabójstwa Maria. Dała się nieźle omotać przebiegłego dziennikarzowi. Kiedy w 3243 odcinku "Na Wspólnej" Ela znajdzie w internecie artykuł Holczyka z kompromitującymi zdjęciami prokuratora, a do tego jeszcze własne nazwisko na pierwszej stronie wpadnie w szał. 

Mimo ochrony w 3243 odcinku "Na Wspólnej" wymknie się z mieszkania i podczas spotkania z Holczykiem da mu w twarz. Nie będzie mogła znieść, że Holczyk zrobił z prokuratora winnego tuszowania morderstwa aktywisty LGBT. A do tego wyjawił prawdę o homofobie, który okazał się gejem!

- Właśnie zniszczyłeś Bromskiego życie, tylko dlatego, że jest gejem! To są jego prywatne sprawy! Kim ty jesteś, żeby decydować, że wszyscy mają o tym wiedzieć? Igora i mnie też chciałeś skłócić! Bawi cię cudze nieszczęście?! Wiesz co zrobiłeś?! Odwróciłeś uwagę od prawdziwego zabójcy! Bromski chciał go złapać, a ty utrudniasz mu śledztwo! Jeśli masz chociaż trochę przyzwoitości to zdejmiesz ten artykuł i przeprosisz! 

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3244: Morderca w mieszkaniu Igora! Zabił kuzyna Elżbiety, a teraz z nią zrobi to samo?

Wieczorem w 3243 odcinku "Na Wspólnej" Elżbieta wróci do mieszkania, ale nigdzie nie będzie ani Julki ani Igora. Przerazi się na samą myśl, że coś złego stało się ich córce. Nagle rzuci się na nią morderca Starzak! Zamknie Eli usta, by nie zdołała wezwać pomocy. Po Julce nie będzie już żadnego śladu.

Tymczasem Igor w 3243 odcinku "Na Wspólnej" dowie się od Sławka Dziedzica (Mariusz Słupiński), że zdjęto im policyjną ochronę, choć Starzak nadal jest na wolności. Powie też Nowakowi, że Bromski miał poważny wypadek samochodowy. Jego auto w dziwnych okolicznościach uderzy w drzewo, a na masce zniszczonego pojazdu będzie wypisany czerwonymi literami napis: "Zdradziecki pedał"!

Czy Igor w "Na Wspólnej" zdąży uratować Elę i Julkę nim zabójca Maria zrealizuje swój plan zbrodni do końca?

Na Wspólnej odc. 3243. Elżbieta (Paulina Chapko), Julka (Maja Oświecińska)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3243. Elżbieta (Paulina Chapko), Julka (Maja Oświecińska)
Na Wspólnej odc. 3243. Elżbieta (Paulina Chapko)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3243. Elżbieta (Paulina Chapko)
Najnowsze