Ślubu nie będzie

i

Autor: Materiały prasowe Na wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3239. Szok na ślubie Michała i Igi! W ostatniej chwili okaże się, że Kinga żyje?

2021-06-13 15:02

Takiego obrotu spraw w "Na Wspólnej" nikt się nie spodziewał! Ślubne przygotowania Michała i Igi w ostatniej chwili przerwą szokujące doniesienia na temat zaginionej Kingi.

Robert Kudelski opowiada o swojej metamorfozie i międzynarodowej karierze

Brzozowski (Robert Kudelski)wreszcie gotowy jest, by zacząć nowy etap życia u boku Igi (Lidia Sadowa). Dopiero dzięki niej udało mu się ponownie stanąć na nogi po tym, jak zaginęła jego żona Kinga (Ilona Wrońska). Gdy nadejdzie wreszcie dzień ich ślubu, wydawać się będzie, że parę czeka prawdziwy happy end. Ich szczęście spotęguje jeszcze bardziej wizyta rodziców Kingi, którzy dotąd wyrzucali zięciowi, że zbyt szybko stracił nadzieję na odnalezienie żony i uwierzył w jej śmierć. Krótko przed ślubem pojednają się oni z Michałem, dając do zrozumienia, że są gotowi zaakceptować jego nową wybrankę.

W urzędzie stanu cywilnego, mimo iż para młoda planowała kameralną uroczystość, towarzyszyć im będzie duże grono bliskich, którzy wspierać będą Brzozowskiego w walce o szczęście. Gdy oboje już będę mieli złożyć sobie przysięgę małżeńską pojawi się jednak nieoczekiwanie Robert. Ku zaskoczeniu wszystkich policjant oznajmi w ostatniej chwili, że ślub nie może dojść do skutku, ponieważ w Trójmieście odnaleziono kobietę, która może być Kingą.

Emisja w TV:

Na Wspólnej

poniedziałek-czwartek 20.15 TVN

Najnowsze