Na Wspólnej, odcinek 3236: Iza doprowadzi do wypadku Kuby! Zmiesza syna Basi z błotem - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3236: Iza doprowadzi do wypadku Kuby! Zmiesza syna Basi z błotem - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3236: Iza doprowadzi do wypadku Kuby! Zmiesza syna Basi z błotem - ZWIASTUN

2021-06-08 15:20

W 3236 odcinku "Na Wspólnej" Izabela (Anna Korcz) wpadnie w taką furię, że Kuba (Kacper Łukasiewicz) boleśnie przekona się do czego jest zdolna jego ciotka. Jak grom z jasnego nieba na syn Basi (Grażyna Wolszczak) spadnie wiadomość, że Iza uderzyła jego matkę. Nie dość, że 18-latka zwyzywała na bękartów, to w 3236 odcinku "Na Wspólnej" posunie się jeszcze dalej. Przez nią Kuba będzie miał wypadek. Wpadnie prosto pod koła rozpędzonego auta! Czy Iza zdoła uratować syna zmarłego męża Wiktora?

"Na Wspólnej" odcinek 3236 - środa, 9.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Konflikt u Brzozowskich w "Na Wspólnej" z powodu zdrady Basi i Wiktora sprzed lat doprowadził do tego, że Izabela uznała szwagierkę za najgorszego wroga! Uderzyła ją, nazwała "su...ą", a do tego oskarżyła o to, że dobiera się też do jej obecnego męża, Jerzego (Wojciech Wysocki). W 3236 odcinku "Na Wspólnej" Kuba podsłucha rozmowę Basi i Smolnego (Łukasz Konopka), z której dowie się, że ciotka przekroczyła wszelkie granice, że wypowiedziała jego matce otwartą wojnę. Przejęty 18-latek stanie w obronie Basi i w 3236 odcinku "Na Wspólnej" zażąda od ciotki, by trzymała się od nich z daleka.

- Zostaw mamę w spokoju! - krzyknie oburzony, kiedy zjawi się przed klubem Brzozowskiej. Ostra reakcja Kuby w 3236 odcinku "Na Wspólnej" zaskoczy Izę, która będzie nadal zgrywała ofiarę całej sytuacji, romansu Wiktora sprzed lat! Nigdy nie była wierna mężowi, chciała się z nim rozwieść, ale teraz będzie udawała wielce pokrzywdzoną. - Ja ją?

- Tak, ty! Ona przez ciebie płacze!

- Bardzo mi przykro... - skłamie Izabela. - Wcale nie! O co ci chodzi?! Przecież to było dawno temu! - rzuci coraz bardziej wściekły Kuby w 3236 odcinku "Na Wspólnej". Fakt, że będzie bronił Basi jeszcze bardziej wkurzy Izę. - Nieważne kiedy to było! Ważne, że dowiedziałam się wreszcie jakim jest człowiekiem. Sypia z cudzymi mężami, okłamuje bliskich i do tego udaje przyjaciółkę!

- Kłamiesz, mama wcale tak nie jest... - zapewni Kuba, przekonany o niewinności Basi.

- Jest i ty jesteś tego najlepszym przykładem!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3243: Dramatyczny finał walki Elizy i Jarka o dzieci. Ojciec Jarusia zabierze im syna - ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3245: Kinga żyje! Iga w tajemnicy przed Michałem wyciągnie całą prawdę z podejrzanej pacjentki ze zmasakrowaną twarzą

W 3236 odcinku "Na Wspólnej" Kuba przestanie nad sobą panować. Nie będzie mógł słuchać jak Iza obraża Basię i wyżywa się na nim tylko dlatego, że jest owcem zdrady Wiktora sprzed lat. - Ty wściekła, sfrustrowana babo!

- Słucham? - Iza przez chwilę pomyśli, że źle zrozumiała. - Zawsze cię lubiłem! Myślałem, że kiedy się dowiesz, zrozumiesz! Mógłbym w końcu wszystkim powiedzieć, że mam drugiego brata!- Maks nie jest twoim bratem! - stwierdzi z pogardą w głosie, czym w 3236 odcinku "Na Wspólnej" sprawi Kubie ogromny ból. - Bo co? Bo jestem bękartem!

Syn Basi w 3236 odcinku "Na Wspólnej" nie pozwoli na to, by ciotka go poniżała, ubliżała mu, więc szybko zakończy rozmowę i nie pozwoli Izie dodać nic więcej. Brzozowska pobiegnie za 18-latkiem, żeby jakoś załagodzić sytuację, cofnąć to, co powiedziała. Nagle w 3236 odcinku "Na Wspólnej" zacznie się szarpać z Kubą, a ten chcąc się jej wyrwać omal nie wpadnie pod samochód. O wypadku Kubę będą dzieliły dosłownie centymetry. W ostatniej chwili Iza uratuje go przed tragedią. A potem przytuli syna swojego męża Wiktora.

To właśnie Izabela w 3236 odcinku "Na Wspólnej" bezpiecznie odwiezie Kubę do domu. I przeprosi Basię za to, że ją uderzyła. - Niepotrzebnie do was wczoraj przychodziłam. Było stanowczo za dużo emocji. Przepraszam, przesadziłam...- Nie wiem. Może usiądziesz z nami? - Będzie lepiej jak pójdę. Odpocznijmy od siebie... - doda na pożegnanie Iza.

Na Wspólnej odc. 3236. Kuba (Kacper Łukasiewicz), Izabela (Anna Korcz)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3236. Kuba (Kacper Łukasiewicz), Izabela (Anna Korcz)
Najnowsze