Na Wspólnej, odcinek 3235: Iza pobije Basię za romans z mężem! Tym razem pójdzie o Jerzego - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3235: Iza pobije Basię za romans z mężem! Tym razem pójdzie o Jerzego - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3235: Iza pobije Basię za romans z mężem! Tym razem pójdzie o Jerzego - ZWIASTUN

2021-06-07 15:55

W 3235 odcinku "Na Wspólnej" na dziedzińcu osiedla na Wspólnej dojdzie do bójki dwóch Brzozowskich! Iza (Anna Korcz) nie wytrzyma kiedy dowie się, że Basia (Grażyna Wolszczak) jest blisko z Jerzym (Wojciech Wysocki). Nadal nie uporała się z faktem, że szwagierka przespała się z jej pierwszym mężem, zmarłym Wiktorem, więc w 3235 odcinku "Na Wspólnej" przestanie nad sobą panować. Najpierw urządzi Basi dziką awanturę, nazwie Kubę (Kacper Łukasiewicz) bękartem, a potem pobije ją publicznie. Zobaczcie wstrząsające sceny w zwiastunie "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3235 - wtorek, 8.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Takiej bójki w "Na Wspólnej" jeszcze nie było! Wrogie relacje między paniami Brzozowskimi pogorszą się jeszcze bardziej kiedy Jerzy rozpocznie bliską współpracę w Basią. W 3235 odcinku "Na Wspólnej" od swojej wydawczyni mąż Izabeli dowie się, że nad nową książką ma pracować właśnie z szwagierką żony. Dudek zareaguje nienaturalnym wybuchem radości. Będzie tak szczęśliwy, że od razu pochwali się radosną nowiną ukochanej. - Wiesz co jest najlepsze? Że w tym większym wydawnictwie pracuje Basia Brzozowska! Jest szansa, że to właśnie ona się zajmie moją powieścią. Wyobrażasz to sobie? Lepiej być nie może! - powie rozpromieniony, a Iza w 3235 odcinku "Na Wspólnej" wpadnie w furię.

Nie przegap: Nowa Kinga w Na Wspólnej?! Michał sprowadzi do domu kobietę, która ukradnie tożsamość Kingi - ZDJĘCIA

Nienawiść Izy do Basi, która zrodziła się kiedy poznała tajemnicę romansu zmarłego Wiktora ze szwagierką w 3235 odcinku "Na Wspólnej" sięgnie zenitu. Do tego stopnia, że późnym wieczorem odwiedzi Basię, by zrobić z nią porządek. Każe jej trzymać się od Jerzego z daleka. - Mówiłam ci już, że masz bardzo ładne mieszkanie? Fajną rodzinę, fajnego męża... A mimo wszystko interesujesz się cudzymi!

- Nie no błagam cię, Iza! To było 18 lat temu! Nie wiem, coś mi wtedy odbiło! Głupia byłam, no głupia!

- Ale nadal to robisz...

- Jak to? O Jerzego ci chodzi? - Basia w 3235 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie mogła uwierzyć własnym uszom. Uda, że nie wie o co chodzi, ale to jeszcze bardziej nakręci Izę. - Jednak rozumiesz...

- Rzeczywiście niezręcznie wyszło z tą książką. Ale nie miałam to żadnego wpływu, przysięgam! A do twojego męża nic nie mam... - zapewni młodsza Brzozowska. Na twarzy Izy w 3235 odcinku "Na Wspólnej" pojawi się kpiący uśmiech, pełen wściekłości i pogardy. - Boże, żywa święta! Od Wiktora też nigdy nic nie chciałaś, prawda?

Ich rozmowę w 3235 odcinku "Na Wspólnej" przerwie Kuba, który nagle wejdzie do mieszkania. - Cześć ciociu... - zwróci się od Izabeli, a ta wyleje cały swój gniew na syna zmarłego Wiktora. - Nie jestem twoją ciocią! Bękarcie! - Iza, proszę cię... - będzie błagać Basia, lecz na niewiele się to zda. - Tak! Wszyscy wiedzą! On też to wie! - krzyknie i wybiegnie z mieszkania. Basia ruszy za nią, nieświadoma tego, co jej szykuje szwagierka.

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię

Sprawdź też: Lilka z M jak miłość pierwszy raz o ciąży. Monika Mielnicka pokazała też chłopaka, znanego sportowca! - ZDJĘCIA

Bo rozjuszona Iza w 3235 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie chciała słuchać Basi, a tym bardziej na nią patrzeć. Poczuje, że ma prawo obrażać szwagierkę za to, że spała z jej mężem i przez blisko 20 lat ukrywała prawdę. - Nigdy więcej tego nie rób! - upomni ją Basia.

- Czego jeszcze chcesz?!- Na mnie możesz być wściekła, ale na Kubie się nie wyżywaj! On nie ma z tym nic wspólnego! On nie jest niczemu winien!

- To akurat prawda! To ty się przespałaś z moim mężem! Ale uprzedzam ci, kolejny raz ci na to nie pozwolę!

- Ile razy mam powtarzać, że Jerzy mnie w ogóle nie obchodzi?! Ile razy?!

- To nie zbliżaj się do niego! Wyjedź na koniec świata, zniknij stąd! - rzuci z nienawiścią w głosie Iza w 3235 odcinku "Na Wspólnej". Basia powoli straci cierpliwość. Nie pozwoli się bezkarnie obrażać. - Ty naprawdę myślisz, że ja i on?! Ty jesteś normalna?! - zaatakuje Izę, a  ta w odpowiedzi spoliczkuje ją na oczach mieszkańców osiedla. Basia dostanie tak mocno, że ledwo będzie się trzymała na nogach. - Nie jestem normalna... I zapamiętaj to sobie! - ostrzeże rywalkę.

Na Wspólnej odc. 3235. Izabela (Anna Korcz), Basia (Grażyna Wolszczak)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3235. Izabela (Anna Korcz), Basia (Grażyna Wolszczak)
Na Wspólnej odc. 3235. Izabela (Anna Korcz), Basia (Grażyna Wolszczak)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3235. Izabela (Anna Korcz), Basia (Grażyna Wolszczak)
Na Wspólnej odc. 3235. Basia (Grażyna Wolszczak)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3235. Basia (Grażyna Wolszczak)
Najnowsze