Na Wspólnej, odcinek 3236: Ela i Julka w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Zabójca dopadnie je na ulicy - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3236: Ela i Julka w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Zabójca dopadnie je na ulicy - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3236: Ela i Julka w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Zabójca dopadnie je na ulicy - ZWIASTUN

2021-06-09 14:47

W 3236 odcinku "Na Wspólnej" Ela (Paulina Chapko) i Julka (Maja Oświecińska) znajdą się na celowniku zabójcy, który zamordował kuzyna Marcinkowej, geja Maria (Bartłomiej Gola). Nie będzie już żadnych wątpliwości, że to sąsiad Starzak (Zygmunt Babiak) jest mordercą. Najpierw Igor (Jakub Wesołowski) w 3236 odcinku "Na Wspólnej" stanie oko w oko z bezwzględnym zabójcą, a później Starzak dopadnie także jego ukochaną i córkę. Będzie chciał je zabić na środku ulicy! Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3236 - środa, 9.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Zabójstwo Maria w "Na Wspólnej", kuzyna Elżbiety, który zginął tylko dlatego, że nie ukrywał swojej orientacji seksualnej wstrząsnęło nie tylko ukochaną Igora, ale także samym Nowakiem. Ze względu na Elżbietę rozpoczął dziennikarskie śledztwo, by odkryć prawdę i dowiedzieć się kto zabił Maria. Jednocześnie w redakcji Igora sprawą zainteresował się inny dziennikarz, Maciek Holczyk (Franciszek Gurgul). Ale od początku w "Na Wspólnej" Maćkowi chodziło głównie o Elę. Dziewczyna Igora spodobała mu się i tropiąc zabójcę jej kuzyna chciał się do niej zbliżyć. Do tego stopnia, że puściły mu wszelkie hamulce.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3243: Dramatyczny finał walki Elizy i Jarka o dzieci. Ojciec Jarusia zabierze im syna - ZDJĘCIA

W 3236 odcinku "Na Wspólnej" Igor dowie Starzaka, który wyjdzie na wolność z aresztu. Zabójca Maria zacznie się śmiać Nowakowi prosto w twarz. Policja wypuści mordercę, bo uzna, że został zmanipulowany podczas przesłuchania. A on od razu w 3236 odcinku "Na Wspólnej" zacznie grozić Igorowi i jego rodzinie. - Do mnie też wpadniecie z kolegami? - zapyta kpiącym głosem Igor, który nie da się sprowokować. Do czasu, bo zabójca kuzyna Eli wspomni także o Julce. - Córcia ma pokój z tej strony?! - po tych słowach Igor rzuci się na niego z pięściami.

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3236: Iza doprowadzi do wypadku Kuby! Zmiesza syna Basi z błotem - ZWIASTUN

Tymczasem w 3236 odcinku "Na Wspólnej" Ela i Holczyk cały czas będą drążyć temat prokuratora Bromskiego, którego wskażą jako prawdziwego mordercę. Pokażą Igorowi zdjęcia prokuratora z klubu gejowskiego, ale Nowak będzie zdania, że Bromski nie ma nic wspólnego z zabójstwem Maria. Przy okazji, tuż po wyjściu Maćka, w 3236 odcinku "Na Wspólnej" między parą dojdzie do kłótni o Holczyka. Bo Igor przestanie panować nad zazdrością o ukochaną, a Elżbieta zaatakuje go, że nie ma żadnych powodów, by oskarżać ją o zdradę.

Najgorsze w 3236 odcinku "Na Wspólnej" zdarzy się kiedy Ela będzie wracała po zmroku z Julką z domu. Ze spokojem wyjaśni córce Igora, że nie ma powodów, by się obawiać o przyszłość ich rodziny. - Wszyscy mamy nerwy na wierzchu...

- Myślałam, że to przez Maćka... Ostatnio cały czas do nas przychodzi. Czy wy? Czy ty go...? - zapyta nieśmiało Julka. Ela w 3236 odcinku "Na Wspólnej" spojrzy na nią czułym, matczynym wzrokiem. Zapewni, że jej znajomość z Holczykiem już się skończyła. - Julka, posłuchaj, między nami nic nie ma. I wiesz co, on nie będzie już do nas przychodził.

Ułamek sekundy potem w 3236 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do tragedii. Kiedy Ela i Julka będą przechodziły przez ulicę, ktoś ruszy na nich rozpędzonym samochodem. To Starzak będzie chciał zabić dwie najważniejsze kobiety w życiu Nowaka. - Powiedzcie redaktorowi, że to ostatnie ostrzeżenie!

Na tym nie koniec koszmaru, bo wkrótce potem w "Na Wspólnej" zabójca Maria spełni swoje groźby!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze