Na Wspólnej, odcinek 3235: Michał boleśnie zrani Igę przed ślubem! Wciąż kocha Kingę - ZWIASTUN

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3235: Michał boleśnie zrani Igę przed ślubem! Wciąż kocha Kingę - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3235: Michał boleśnie zrani Igę przed ślubem! Wciąż kocha Kingę - ZWIASTUN

2021-06-07 16:33

W 3235 odcinku "Na Wspólnej" Iga (Lidia Sadowa) usłyszy od Michała (Robert Kudelski) bolesne wyznanie, które złamie jej serce. Tuż przed ślubem między narzeczonymi dojdzie do ostrej kłótni o Ignasia (Bartek Kaszuba) i teściów Brzozowskiego. Ale przy okazji awantury w 3235 odcinku "Na Wspólnej" odżyje pamięć o Kindze (Ilona Wrońska), która stanie między zakochanych. Nie dość, że Michał oskarży przyszłą żonę, że trzyma stronę rodziców Kingi, to jeszcze rzuci jej prosto w oczy, że nigdy nie zapomniał o swojej byłej. Czy do ślubu w ogóle dojdzie? Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3235 - wtorek, 8.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3235 odcinku "Na Wspólnej" jedna rozmowa Michała z ojcem Kingi, Henrykiem Malczykiem (Wiesław Rudzki) wystarczy, by między Brzozowskim, a jego przyszłą żoną doszło do ostrej wymiany zdań. Michał przestanie nad sobą panować kiedy teść zaproponuje kolejne spotkanie z Ignasiem. - Mówicie mu, że ojciec go nie kocha! Jak tak można?! Tak się zachowują dziadkowie?! Tak go traktujecie?! To jest po prostu zwykłe... - rzuci oburzony, a do tego w 3235 odcinku "Na Wspólnej" wyładuje się jeszcze na synu, który przypadkiem usłyszy kłótnię dorosłych. Iga spróbuje uspokoić narzeczonego, lecz na niewiele się to zda. 

Nie przegap: Nowa Kinga w Na Wspólnej?! Michał sprowadzi do domu kobietę, która ukradnie tożsamość Kingi - ZDJĘCIA

Bo gniew Michała w 3235 odcinku "Na Wspólnej" dotknie także ją, a między narzeczonymi znów poruszony zostanie drażliwy temat Kingi, która zaginęła dwa lata temu. - Czego ty ode mnie chcesz? Przecież ja bronię Ignasia!

- Przed dziadkami...

- A widzisz co wyprawiają!

- No dobra, popełnili błąd, ale musisz im wybaczyć. Michał, kłótnią niczego nie wskórasz, niczego nie rozwiążesz!

- Ale to przecież oni doprowadzili do takiej sytuacji!

- To ty nie musisz jej pogarszać! Ignacy ma prawo do kontaktów z dziadkami, tak samo jako oni mają prawo do kontaktów z nim!

- Jeszcze ich bronisz?

- Tak Michał! Bo stracili córkę, cierpią! Rozumiesz?! - uzmysłowi mu Iga w 3235 odcinku "Na Wspólnej", a rozgniewany coraz bardziej Brzozowski wreszcie wyrzuci z siebie wszystko, co leży mu na sercu. - Myślisz, że ja nie cierpię?! Straciłem żonę i matkę mojego dziecka! Nie ma dnia, żebym o niej nie myślał, nie ma dnia! Myślę codziennie!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3245: Kinga żyje! Iga w tajemnicy przed Michałem wyciągnie całą prawdę z podejrzanej pacjentki ze zmasakrowaną twarzą

Po tych słowach w 3235 odcinku "Na Wspólnej" Iga zwątpi w miłość Michała, w to, że naprawdę chce się z nią ożenić i stworzyć rodzinę dla Ignasia. - Iga przepraszam cię, to źle zabrzmiało... Teraz jestem z tobą, tylko z tobą... - zapewni ją narzeczony, lecz jej zrobi się tak smutno i przykro, że nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień. - Idź już, Ignacy czeka...

Brzozowski w 3235 odcinku "Na Wspólnej" zrozumie jak wielki błąd popełnił, dlatego zaproponuje Idze ślub w przyszłym tygodniu!

	Na Wspólnej odc. 3235. Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3235. Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa)
	Na Wspólnej odc. 3235. Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3235. Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa)
Najnowsze