Na wspólnej. Sekret wyjdzie na jaw

i

Autor: Materiały prasowe

Na Wspólnej, odcinek 3188. Tadeusiak nie przestaje walczyć o Weronikę. Odkrycie sekretu Henryka mu pomoże?

2021-03-14 10:44

Nowy romans Weroniki z "Na Wspólnej" coraz bardziej zaczyna się komplikować, a kłopoty prawniczki zamierza wykorzystać jej były partner. Czy uda mu się ją odzyskać?

Na Wspólnej, odcinek 3180: Kasia przypomni sobie jak Maciej ją zgwałcił. Zobaczy siniaki na ciele!

Kłopoty wychowawcze Roztockiej (Renata Dancewicz) stają się coraz poważniejsze. Po tym, jak córka (Gabrysia Jeżółkowska) ją okradła, zabroni się jej spotykać z Karolem (Przemysław Kowalski), zamykając jednocześnie nastolatkę w pokoju. Weronika nie spodziewa się jednak, że jej bezwględna surowość wobec Antosi wkrótce okrutnie się na niej zemści.

Tymczasem Tadeusiak (Dariusz Wnuk) nie przestaje szukać haków na adorującego Roztocką Henryka (Piotr Grabowski). Jego podejrzenia wobec mężczyzny mogą się jednak okazać słuszne, na wskazywać może wyznanie pracownicy Grzelaka. Kobieta przyznaj się do romansu z szefem, który miał miejsce przed zniknięciem jego żony. Niebawem Roberta będzie mieć jednak jeszcze jedną szansę, by odzyskać względy Weroniki. Gdy okaże się, że Antosia nie wróciła ze szkoły, a w mieszkaniu Roztocka odkryje, że córka zabrała swoje rzeczy, to właśnie Tadeusiak, w przeciwieństwie do Henryka, rozpocznie poszukiwania nastolatki.

Emisja w TV:

Na Wspólnej

poniedziałek-czwartek 20.15 TVN

Najnowsze