Na Wspólnej, odcinek 3180: Kasia przypomni sobie jak Maciej ją zgwałcił. Zobaczy siniaki na ciele! - WIDEO

2021-03-02 20:16 ag
Na Wspólnej, odcinek 3180: Kasia przypomni sobie jak Maciej ją zgwałcił. Zobaczy siniaki na ciele! - WIDEO
Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3180: Kasia przypomni sobie jak Maciej ją zgwałcił. Zobaczy siniaki na ciele! - WIDEO

W 3180 odcinku "Na Wspólnej" zgwałcona Kasia (Julia Chatys) przypomni sobie jak szef Maciej Biernacki (Daniel Salman) potwornie ją skrzywdził. Gwałciciel zbawił Kasię do swojego biura pod pretekstem wspólnej pracy, odurzył narkotykami, a kiedy straciła świadomość zaczął się do niej dobierać. Jakiś cudem Kasia po gwałcie wróciła do domu. Dopiero następnego dnia w 3180 odcinku "Na Wspólnej" zauważy siniaki na swoim ciele. Dotrze do niej, że Maciej ją zgwałcił, bo zacznie sobie przypominać tragiczne wydarzenia minionego wieczoru. Zobaczcie WIDEO.

"Na Wspólnej" odcinek 3180 - wtorek, 2.03.2021, o godz. 20.15 w TVN7

Gwałt Kasi w "Na Wspólnej" był misternie zaplanowany przez Macieja Biernackiego na długo przed tym, jak niczego nieświadoma dziewczyna zjawiła się w jego biurze. Szef fundacji wykorzystał okazję, że dostał prestiżową nagrodę społeczną działalność. W ostatniej chwili zlecił Kasi przygotowanie pokazu zdjęć na uroczystą galę. Wezwał ją wieczorem do siebie, żeby pokazała mu efekty swojej pracy. Ale w głowie Biernackiego w 3179 odcinku "Na Wspólnej" już pojawił się chory plan. Poczęstował Bergównę drinkiem, do którego dosypał narkotyków. A potem półprzytomną zaczął obmacywać i rozbierać. Aż dopuścił się gwałtu! Kiedy Kasia się obudziła nie pamiętała co się stało.

Patrz też: Na Wspólnej. Darek wróci do Kasi po brutalnym gwałcie, ale znów zdradzi ją z Sylwią! - ZWIASTUN

Dopiero w 3180 odcinku "Na Wspólnej" koszmar powróci. Rankiem po wczorajszym spotkaniu z szefem będzie bardzo źle się czuła. Weźmie nawet w pracy wolne. Przypadkiem zauważy na ciele siniaki i dotrze do niej, że Biernacki zrobił jej krzywdę. Dopiero po kilku godzinach przed oczami Kasi ukażą się tragiczne urywki tego, co się działo w biurze Macieja. Jak próbował uciec przed gwałcicielem, upadła na podłogę, a ten siłą zaciągnął ją na kanapę i brutalnie zgwałcił. Kasia w 3180 odcinku "Na Wspólnej" zrozumie, że szef podał jej narkotyki, żeby straciła świadomość i nie pamiętała tego, co się stało. 

Sprawdź też: Na Wspólnej. Nagła śmierć u Hofferów. Kamil i Zuza stracą ojca. Zmarły zostawi im kłopotliwy spadek

Wystarczy jednak chwila, by w 3180 odcinku "Na Wspólnej" Kasia od nowa przeżyła gwałt. Przerażona tym, że Biernacki posunął się do takiej podłości nie będzie wiedziała co robić. Nie zgłosi się na policję, bo nie będzie wiedziała co w takiej sytuacji miałaby zeznać. Zgwałconą Kasię dopadną koszmary– bez przerwy będą powracały momenty, kiedy szef ją gwałci! A kiedy następnego dnia zjawi się w fundacji i stanie twarzą w twarz z gwałcicielem, zemdleje na jego widok.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze