Na Wspólnej, odcinek 3143: Piotruś umrze! Ta śmierć zmieni życie Jarka Berga - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3143: Piotruś umrze! Ta śmierć zmieni życie Jarka Berga - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3143: Piotruś umrze! Ta śmierć zmieni życie Jarka Berga - ZWIASTUN

2020-12-12 9:39

W 3143 odcinku "Na Wspólnej" Piotruś (Maksymilan Rudnicki) umrze w szpitalu. Śmiertelnie chory przyjaciel Jarka Berga (Wojciech Rotowski) nie obudzi się kiedy rano jego matka, Zielska (Karina Seweryn) przyjdzie do syna w odwiedziny. Tym samym ziści się koszmarny sen Jarka, który wyśni chwilę, w której Piotruś puszcza jego dłoń i czerwony balon do nieba. Śmierć Piotrusia w 3143 odcinku "Na Wspólnej" doprowadzi do tego, że Jarek podejmie kilka życiowych decyzji. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 3143 - czwartek, 17.12.2020, o godz. 20.15 w TVN

Piotruś z "Na Wspólnej" nie przeżyje! Chory na białaczkę pacjent, z którym zaprzyjaźnił się Jarek podczas występów w roli klauna nie doczeka przeszczepu szpiku. Chłopiec przeczuwając zbliżającą się śmierć zdążył nagrać pożegnalny film dla mamy, w którym zapewnił ją, że cieszy się, że już nie będzie dłużej cierpiał. Zanim Piotruś umrze przekaże też Bergowi swoją ostatnią wolę - żeby po jego odejściu rozśmieszał mamę.

Tuż przed śmiercią Piotrusia w 3142 odcinku "Na Wspólnej" Jarka ogarną złe przeczucia. Co prawda Zielska będzie pełna nadziei, że jej synka uda się uratować, ale Berg wyczuje, że coś jest nie tak. Bo chłopiec się podda, nie będzie chciał już walczyć o życie. Myślami będzie przy mamie, która zostanie na świecie zupełnie sama. Piotruś będzie chciał, żeby mama wysłuchała jego słów, gdy go już nie będzie.

Wstrząsające pożegnanie umierającego dziecka sprawi,że Jarek już  w 3142 odcinku "Na Wspólnej" podejmie ważną decyzję, która wpłynie na jego dalsze życie. Najgorsze jednak przyjdzie kiedy Berga obudzi w nocy zły sen, w którym Piotruś puszcza jego dłoń i balonik do nieba...

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1552: Horror Soni. Padnie kiedy Rafał powie jej, że Janek nie żyje?! Będzie w ciąży?

Na Wspólnej ZWIASTUN na grudzień. Nowy kochanek Renaty będzie miał inną! Kamil zdradzi Zuzę. Michał wyzna miłość facetowi!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1550: Barbara nie dostanie w bistro Kingi nawet kropli wody! Klęska po akcji sanepidu

W 3143 odcinku "Na Wspólnej" Jarek pójdzie do szpitala do Piotrusia, ale nie wejdzie do środka, bo przed budynkiem zobaczy zapłakaną Zielską. Matka chłopca powie Bergowi, że jej syn nie żyje. Dla obojga będzie to wyjątkowo trudne przeżycie. W tej smutnej chwili Jarek zaprosi Zielską do siebie i pokaże jej pożegnalne nagranie Piotrusia, jego ostatnie słowa do matki.

Na Wspólnej odc. 3140. Piotruś (Maksymilan Rudnicki)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3140. Piotruś (Maksymilan Rudnicki)
Na Wspólnej odc. 3140. Jarek (Wojciech Rotowski), Piotruś (Maksymilan Rudnicki)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3140. Jarek (Wojciech Rotowski), Piotruś (Maksymilan Rudnicki)
Najnowsze