Na Wspólnej odcinek 2664. Kamil (Kazimierz Mazur), Zuza (Małgorzata Socha)

i

Autor: TVN/Radek Orzeł Na Wspólnej odcinek 2664. Kamil (Kazimierz Mazur), Zuza (Małgorzata Socha)

Na Wspólnej, odcinek 3135. Wyjazd Zuzy zniszczy jej małżeństwo? Kamil zbliży się co swojej szefowej

2020-11-29 11:41

Czyż nad małżeństwem Hofferów w "Na Wspólnej" zbierają się czarne chmury? Pod nieobecność Zuzy Kamil coraz bardziej zacznie zbliżać się do swojej szefowej...

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Kajtek postrzelony w lesie. Daria zostawi Adama. Paweł umrze porażony prądem?

Karina (Katarzyna Wajda) od dawna wydaje się być zainteresowana Kamilem (Kazimierz Mazur) bardziej, niż tylko na stopie zawodowej. Wyjazd Zuzy (Małgorzata Socha) do Szwajcarii był jej z pewnością na rękę. Pani dyrektor wkrótce coraz bardziej zacznie korzystać z nieobecności żony i coraz bardziej zbliżać się do Kamila, a pomoże jej w tym Ula (Sherazade Wolff). Nastolatka czuje się samotna i brakuje jej wsparcia matki. Zuza nie będzie jednak dla córki miała dobrych wieści - nie będzie mogła w najbliższym czasie przylecieć do Polski.

Nieoczekiwanie z pomocą przyjdzie właśnie Karina. Nie tylko wysłucha, ale i pomoże nastolatce, a wdzięczny Kamil zaprosi w ramach rewanżu szefową na kolację. Z czasem kobieta zacznie się coraz bardziej zaprzyjaźniać z Ulą, a jej relacje z Hofferem zaczną się zacieśniać. Czy przedłużający się wyjazd Zuzy sprawi, że Kamil przestanie się w końcu opierać urokowi atrakcyjnej szefowej?

Emisja w TV:

Na Wspólnej

poniedziałek-czwartek 20.15 TVN

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze