Na Wspólnej, odcinek 3127: Daria zerwie zaręczyny z Adamem. Upokorzy go na oczach ojca? - ZWIASTUN

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3127: Daria zerwie zaręczyny z Adamem. Upokorzy go na oczach ojca? - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3127: Daria zerwie zaręczyny z Adamem. Upokorzy go na oczach ojca? - ZWIASTUN

2020-11-19 12:25

W 3127 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) zrozumie jak wielki błąd popełniła przyjmując oświadczyny Adama (Marcin Rogacewicz). Narzeczony będzie cieszył się z ich zaręczyn i ogłosi nawet radosną nowinę ojcu Darii. Dla Sławka (Mariusz Słupiński) to będzie szok, że jego córka bierze ślub z Adamem. Szczerze im pogratuluje! A wtedy w 3127 odcinku "Na Wspólnej" Daria wyskoczy z niezłą rewelacją. Zerwie zaręczyny i odda pierścionek. Jak zareaguje Adam? Zobaczcie ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 3127 - czwartek, 19.11.2020, o godz. 20.15 w TVN

Zaręczyny Darii i Adama w "Na Wspólnej" to była jednak wielka pomyłka! Nie dość, że ukochana Namysłowskiego cały czas oszukuje jego i siebie, to jeszcze nie ma odwagi przyznać się głośno, że tak naprawdę kocha jego brata Dawida (Daniel Mosior). Już od dawna między tą dwójką jest tak silna namiętność, że Adam musiałby być ślepy, żeby tego nie widzieć. Oświadczył się Darii w nadziei, że dziewczyna w końcu podejmie ostateczną decyzję, którego z nich wybiera.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3131: Adam po odejściu Darii do Dawida zapije się na śmierć - ZDJĘCIA

W 3127 odcinku "Na Wspólnej" Daria wróci ze szpitala ze swoim ojcem, a w mieszkaniu Adama będzie na nią czekała niespodzianka. Nawet Sławek będzie zaskoczony tym jak bardzo przyszły zięć się postara, by powitać Darię, która omal nie udusiła się podczas ich kolacji. Dziedzic nie będzie jednak miał pojęcia co tak naprawdę zaszło w restauracji.

Dopiero Adam w 3127 odcinku "Na Wspólnej" ogłosi Sławkowi radosną nowinę, która zmieni ich życie. - Mamy panu coś bardzo ważnego do powiedzenia... Zaręczyliśmy się!- Poważnie? Zaręczyny to odważna decyzja, gratuluję... - przyzna Dziedzic. Ale patrząc na córkę zauważy, że Daria wcale nie jest szczęśliwa.- Dziękujemy. To może uczcimy to wspólną kolacją, co ty na to? - Adam nawet nie zapyta ukochanej o zdanie.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Kajtek postrzelony w lesie. Daria zostawi Adama. Paweł umrze porażony prądem?

A ona w 3127 odcinku "Na Wspólnej" szybko wykręci się od wspólnego świętowania. - Ja jestem zmęczona, pójdę się położyć, dobrze? Patrząc na minę narzeczonego, Daria zrozumie, że wszystko zabrnęło za daleko. W końcu musi przestać wszystkich oszukiwać! I siebie również. Odda Adamowi pierścionek zaręczynowy i odejdzie do Dawida. Bezlitośnie zostawi niepełnosprawnego kochanka dla jego brata. I od razu rzuci się Dawidowi w ramiona.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3127: Metamorfoza Renaty po nagiej sesji. Sławek nie wytrzyma! Tak zmieni ją nowy facet - ZDJĘCIA

Co dalej z Darią i Dawidem w "Na Wspólnej"? Ich miłosna sielanka nie potrwa długo, bo wkrótce dziewczynę dopadną wyrzuty sumienia z powodu Adama. I będzie chciała do niego wrócić!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze