Na Wspólnej, odcinek 3088: To wyznanie Sławka zabije Renatę. Będzie błagała go o miłość - ZWIASTUN

2020-09-14 13:12 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3088: To wyznanie Sławka zabije Renatę. Będzie błagała go o miłość - ZWIASTUN
Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3088: To wyznanie Sławka zabije Renatę. Będzie błagała go o miłość - ZWIASTUN

W 3088 odcinku "Na Wspólnej" Sławek (Mariusz Słupiński) nadal będzie grał na dwa fronty - kocha Tatianę (Olha Bosova), ale nie powie o swoim romansie umierającej Renacie (Marta Jankowska). Przy partnerce nadal będzie odgrywał rolę czułego i troskliwego faceta. Nawet kiedy w 3088 odcinku "Na Wspólnej" chora na raka Renata zapyta go wprost czy nadal będzie ją kochał jeśli lekarze wytną jej pierś. Zobaczcie wyznanie Sławka w zwiastunie "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3088 - poniedziałek, 14.09.2020, o godz. 20.15 w TVN

Kłamstwa Sławka w "Na Wspólnej" doprowadzą do tego, że sam już zacznie się gubić w swoich uczuciach. Miłość do Tani, kelnerki z baru Ziębów popchnęła go do zdrady i do tego, żeby oszukiwał chorą Renatę. Właśnie ze względu na śmiertelną chorobę Renaty nie ma odwagi powiedzieć jej prawdy o romansie z Ukrainką.

Wszystko się jednak zmieni w 3088 odcinku "Na Wspólnej" kiedy Dziedzic od syna Tani, Jurija (Nikita Antonenko), dowie się, że jego kochanka też jest chora. Chłopiec będzie roztrzęsiony spotkaniem z policjantem, który doprowadził Tanię do takiego stanu. - Nienawidzę cię, przez ciebie moja mama jest chora!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3100: Brat Adama zniszczy jego seks z Darią. Zrobi to celowo

Na wieść o tym w 3088 odcinku "Na Wspólnej" Sławek zjawi się w mieszkaniu Tani, gotowy zapewnić ją, że jest dla niego najważniejsza i nigdy jej nie zostawi, ale choroba Renaty na razie nie pozostawia mu wyboru. - Podobno chora jesteś?

- Grypa mnie złapała, ale już mi lepiej...

- Właśnie widzę, co ty wyprawiasz?

- Nic! Żyję, a co mam robić! Idź stąd! - krzyknie wściekła Tatiana, której poczuje jeszcze większy ból na widok Sławka. Jednak Dziedzic w 3088 odcinku "Na Wspólnej" zaprotestuje. - Nie, słuchaj, byłoby mi łatwiej, gdybym cię nie kochał...- Nie przychodź tu nigdy więcej! - rzuci Tania.

Tymczasem w 3088 odcinku "Na Wspólnej" Renata zgodzi się, żeby Sławek poszedł z nią do onkologa. Od lekarza dowie się, że czeka ją natychmiastowa operacja. Bez wycięcia piersi rak może znów zaatakować, bo usunięcie samego guza nic nie da. Przerażona Renata w 3088 odcinku "Na Wspólnej" zapyta Sławka, czy będzie ją kochał, gdy usuną jej pierś. A Dziedzic skłamie po raz kolejny.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3095: Renata po operacji usunięcia piersi dowie się o zdradzie Sławka! Znajdzie dowód

Najnowsze