Na Wspólnej, odcinek 3057: Ucieczka Franka do Ameryki! Bogdan straci syna?

2020-04-06 7:31 jkk
Na Wspólnej, odcinek 3057: Wielka ucieszka do Ameryki! Bogdan straci syna?
Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3057: Wielka ucieszka do Ameryki! Bogdan straci syna?

Czy w 3057 odcinku "Na Wspólnej" Franek (Natan Czyżewski) wypowie posłuszeństwo ojcu (Wojciech Brzeziński) i zorganizuje wielka ucieczkę do Ameryki? Oznaczałoby to, że Bogdan i Joanna (Anna Cieślak) stracą jedynego syna... Co spowoduje tak gwałtowny konflikt Franka z Bogdanem? Jak często bywa u nastolatków wszystko zacznie się od gier komputerowych... Czy Bogdan i Joanna pozwolą na tak dramatyczny rozwój wydarzeń w 3057 odcinku "Na Wspólnej" i już nigdy nie zobaczą syna?

"Na Wspólnej" odcinek 3057 - poniedziałek, 20.04.2020, o godz. 20.15 w TVN

Jak donosi "Świat Seriali" cały dramat zacznie się od niewinnej rozmowy Franka z przyjacielem. Młody Berg zwierzy się kumplowi ze swoich bardzo poważnych problemów z ojcem. Jego zdaniem, Bogdan nie jest w stanie zrozumieć jego pasji... Co jest najważniejsze w życiu dla Franka? 

Otóż dla nastolatka w 3057 odcinku "N Wspólnej" nie będzie nic ważniejszego, niż turniej gier online. Oczywiście chodzi o gry komputerowe, ale obecność na tzm waśnie turnieju będzie wymagana już osobista. Wyścig o króla gier będzie się odbywał w USA. Co poradzi Frankowi kumpel?

Czytaj też: Na Wspólnej, odcinek 3059: Ostrowski nie da Ewie normalnie żyć! Znów będzie chciała się zabić?

Bogdan w 3057 odcinku "Na wspólnej" będzie nzdecyodwanie przeciwne wylotowi syna do Ameryki.  Kumple poradzi woięc Frankowi, żeby się postawił. I namówi młodego Berga, aby odmówił posłuszeństwa Bogdanowi i wyjechał bez zgody rodziców! 

Czy Franek podejmie rękawicę i ucieknie rodzicom w 3057 odcinku "Na Wspólnej" do Ameryki? Trudno sobie wyobrazić, jak wielki dramat przeżyliby Joanna i Bogdan po stracie syna.... 

Na Wspólnej, odcinek 3062: Zdrada Sławka! Prześpi się z Ukrainką Tatianą, a Renacie wmówi, że ją kocha - ZWIASTUN

Na szczęście w całej tej dramatycznej awanturze mądrzejszy okaże się ojciec. Bogdan podejmie decyzję, że do Ameryki poleci razem z synem. Co powie na to Joanna którą najprawdopodobniej na dłuższy czas w 3057 odcinku "Na Wspólnej" "osierocą" obaj jej mężczyźni? 

Najnowsze