Na Wspólnej, odcinek 3035: Przebiegły Darek pozbędzie się kochanki Emilii. Będzie wolał żonę Anetę

2020-02-19 10:58 jkk
 Na Wspólnej, odcinek 3035: Przebiegły Darek pozbędzie się kochanki Emilii. Będzie wolał żonę Anetę
Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3035: Przebiegły Darek pozbędzie się kochanki Emilii. Będzie wolał żonę Anetę

W 3035 odcinku "Na Wspólnej" znów wróci przebiegły Darek (Michał Mikołajczak). Kochliwy prawnik tym razem pozbędzie się kochanki Emilii (Karolina Porcari) bo będzie wolał... żonę Anetę (Dorota Krempa)! Wygląda na to, że terapia małżeńska państwa Żbików zacznie przynosić założone przez sąd efekty. Ale sam Darek w odcinku "Na Wspólnej" zupełnie się nie zmieni... Okłamie kochankę, oczaruje żonę - czy zakochana Emilia będzie jeszcze miała do kogo wracać?

"Na Wspólnej" odcinek 3035 - wtorek, 10.03.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3035 odcinku "Na Wspólne" Darek wykona kolejna woltę w swoim burzliwym życiu sercowym. Terapia małżeńska, na którą kego i Anetę skierował sąd zaczęła przynosić efekty, ale ucierpi Emilia!

Jak pamiętamy, relacja Darka i Emilii miała podłoże czysto finansowe - to ona namówiła go do tego, aby udzielał usług seksualnych za pieniądze... Nie był to dobry start dla związku, ale kochankom do 3035 odcinka "Na Wspólnej" udało się odnaleźć w tym prawdziwe uczucie.

Emilia w końcu dała przekonać się Darkowi do tego, że łączy ich miłość, a w 3035 odcinku "Na Wspólnej" może gorzko tego pożałować! Kiedy zdecyduje się na kilkudniowy wyjazd do Singapuru jej kochanek w tym czasie nie będzie próżnował...

Przed odlotem w 3035 odcinku "Na Wspólnej" nie tylko będzie namawiał przeczuwającą coś złego Emilę ją na wyjazd, ale i zapewni, że będzie bardzo tęsknił!

I tak, po zakończonej współpracy prawników i doprowadzeniu do ugody między klientami, Darek zaprosi Anetę na lampkę wina. I tak, w 3035 odcinku "Na Wspólnej" małżonkowie wylądują w jego mieszkaniu mocno rozbawieni... Aneta zacznie całować męża, a to już skończy najpewniej tym co zwykle - czyli namiętnym seksem. Czy Emilia w 3035 odcinku "Na Wspólnej" będzie miała do kogo wracać?