Na Wspólnej, odcinek 3035: Seks igraszki Darka i Anety. Zdradzi kochankę z żoną, a nakryje ich była Żbika - ZDJĘCIA

2020-02-13 15:44 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3035: Seks igraszki Darka i Anety. Zdradzi kochankę z żoną, a nakryje ich była Żbika - ZDJĘCIA
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3035: Seks igraszki Darka i Anety. Zdradzi kochankę z żoną, a nakryje ich była Żbika - ZDJĘCIA

Gorące sceny w "Na Wspólnej"! Aneta (Dorota Krempa) i Darek (Michał Mikołajczak) zamiast rozwodu nawiążą w 3035 odcinku "Na Wspólnej" sekretny romans? Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Żbik ma nową kochankę Emilię (Karolina Porcari), której niedawno wyznał miłość, a Aneta też znajdzie sobie faceta. Skłóceni małżonkowie w 3035 odcinku "Na Wspólnej" dadzą się ponieść namiętności. Na seks igraszkach przyłapie ich była kochanka Darka, Agnieszka (Katarzyna Walter).

"Na Wspólnej" odcinek 3035 - wtorek, 10.03.2020, o godz. 20.15 w TVN

Romans zamiast rozwodu w "Na Wspólnej"? Najwidoczniej małżeńska terapia zdziała cuda, bo między Darkiem a Anetą znów zacznie iskrzyć.

Szczerze rozmowy u terapeuty uzmysłowią im jak bardzo wciąż są dla siebie ważni. I oboje coraz częściej zaczną myśleć o tym, że wcale nie chcą się rozwieść. Choć w pewnym momencie w 3035 odcinku "Na Wspólnej" terapeuta stwierdzi, że nie ma dla nich nadziei. Wyda im nawet zaświadczenie do sądu, że i tak nie uratują swojego małżeństwa.

Prawdziwa eksplozja uczuć między Żbikami nastąpi w 3035 odcinku "Na Wspólnej". A zacznie się od zazdrości Darka o żonę kiedy zobaczy ją w ramionach innego. Po Anetę przyjedzie bowiem na terapię jej nowy partner (Oskar Stoczyński). I dozna szoku widząc, że żona też się z kim spotyka. Nie da jednak po sobie poznać, jak bardzo go to zabolało.

Sprawdź też: Śmierć Arka w Na Wspólnej? Ewa nie zdąży pożegnać się z Ostrowskim - ZDJĘCIA

Kolejne spotkanie Darka i Anety w 3035 odcinku "Na Wspólnej" odbędzie się już w towarzystwie ich prawników, by dogadać jeszcze raz sprawy rozwodu. A kiedy małżonkowie zostaną sami zaczną się przekomarzać i nagle poczują przypływ pożądania.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3027: Aneta i Darek stracili dziecko, a teraz połączy ich kolejna tragedia

W kancelarii Agnieszki dadzą się ponieść miłosnym uniesieniom na biurku Żbika. Na seks igraszkach przyłapie ich właśnie Agnieszka. I w 3035 odcinku "Na Wspólnej" będzie zaskoczona tym, że Żbik zdradza swoją kochankę Emilię z żoną!

Na Wspólnej, odc. 3035. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 3035. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Na Wspólnej, odc. 3035. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa), Agnieszka (Katarzyna Walter)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 3035. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa), Agnieszka (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej, odc. 3035. Aneta (Dorota Krempa), jej nowy kochanek (Oskar Stoczyński)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 3035. Aneta (Dorota Krempa), jej nowy kochanek (Oskar Stoczyński)