Na Wspólnej, odcinek 3031: Bruno wyrzuci z mieszkania chłopaka Kasi - ZWIASTUN

2020-03-03 7:25 jkk
Na Wspólnej, odcinek 3031: Bruno oszaleje z zazdrości o Kasię i wyrzuci jej chłopaka z domu
Autor: X-news-TVN Na Wspólnej, odcinek 3031: Bruno oszaleje z zazdrości o Kasię i wyrzuci jej chłopaka z domu

W 3031 odcinku "Na Wspólnej" Bruno (Dawid Czupryński) oszaleje z zazdrości o Kasię (Julia Chatys)! Pojawienie się w jego domu jej chłopaka, Fabiana (Robert Ciszewski), skończy się wielką awanturą - Bruno po prostu wyrzuci go za drzwi! Czy Bruno w 3032 odcinku "Na Wspólnej" oszaleje z zazdrości o Kasię, czy za jego akcją będą kryły się narkotyki? Może Bruno znowu ćpa - jaki dramat rozegra się w jego domu zobaczymy już w 3032 odcinku "Na Wspólnej"! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 3031 - wtorek, 3.03.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3028 odcinku serialu Kasia sprowadzi do domu Bruna swojego nowego chłopaka, Fabiana. Bruno przez chwilę cierpiał w milczeniu, ale w 3032 odcinku "Na Wspólnej" nie wytrzyma!

Stres Bruna w 3032 odcinku "Na Wspólnej" będzie związany z jeszcze innym - ważnym w jego życiu - wydarzeniem. Chłopak zaangażuje się w pomoc młodym narkomanom i już po pierwszej akcji w barze, będzie podejrzewany, że ukradł narkotyki! Czy Bruno faktycznie zacznie ćpać!

Przedstawiciel fundacji, wspierającej wyjście młodych z narkotykowego nałogu, stwierdzi w 3032 odcinku "Na Wspólnej" , że on podczas akcji klubie Bruno ukradł narkotyki. I będzie namawiał Bruna, żeby się przyznał!

Po takiej akcji Bruno wróci w 3032 odcinku "Na Wspólnej" do domu wściekły. I wyżyje się na tym, którego aktualnie nienawidzi najbardziej - na Fabianie! Chłopak Kasi zalegnie w jego domu, a zazdrosny o ukochaną Bruna już dłużej tego nie wytrzyma. I wystawi Fabiana za drwi!

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 3040: Aneta i Darek wylądują w łóżku! Zrezygnują z rozwodu?

Czy Bruno będzie tak naćpany w 3032 odcinku "Na Wspólnej", że puszczą mu wszystkie hamulce? Czy może zwyczajnie będzie miał dość robienia go "w konia" przez bezczelnego młodzieńca? Jak zareaguje na to wszystko Kasia przekonamy się w 3032 odcinku "Na Wspólnej" .

Najnowsze