Na Wspólnej, odcinek 3040: Aneta i Darek wylądują w łóżku! Zrezygnują z rozwodu?

2020-02-24 7:27 sz
Na Wspólnej, odcinek 3040: Aneta i Darek w łóżku! Rozwodu jednak nie będzie?
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3040: Aneta i Darek w łóżku! Rozwodu jednak nie będzie?

Darek (Michał Mikołajczak) w 3040 odcinku "Na Wspólnej" zaprosi Anetę (Dorota Krempa) na wino. Wkrótce zwaśnione małżeństwo ponownie spojrzy na siebie przychylnym okiem. O dziwo to Aneta podczas spotkania zacznie całować Żbika. Co takiego zmieni się w 3040 odcinku "Na Wspólnej" i dlaczego zawieszą broń? Na pewno w życiu Darka zajdą spore zmiany, a jego kochanka Emilia (Karolina Porcari) będzie musiała się z tym pogodzić!

"Na Wspólnej" odcinek 3040 - środa, 18.03.2020, o godz. 20.15 w TVN

Wydaje się, że Darek i Aneta z serialu "Na Wspólnej" to już koniec, jednak w 3040 odcinku ponownie wpadną sobie w ramiona! Do tej pory małżeństwo walczyło o rozwód, jednak już wkrótce to może ulec zmianie. Pikanterii dodaje fakt, że to Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) doprowadzi do ich pojednania.

Widząc zmiany, które zaszły w dawnym kochanku, Agnieszka w serialu "Na Wspólnej" zgodzi się oddać mu sprawę jednego klienta. Jak czytamy w "Świecie Seriali" będzie to sprawa o podział majątku. Żonę mężczyzny z kolei będzie reprezentować Aneta!

To oznacza, że Aneta i Darek będą spędzać ze sobą wiele czasu. Zadanie nie będzie łatwe, jednak zawzięci prawnicy zdołają doprowadzić do rozwiązania sprawy. Ich klienci w 3040 odcinku "Na Wspólnej" podpiszą ugodę. Aby świętować wspólny sukces Żbik zaprosi swoją żonę na wino. 

Aneta o dziwo zgodzi się z nim wyjść, choć mąż jeszcze niedawno widział ją w objęciach innego mężczyzny. Ich spotkanie skończy się w mieszkaniu Darka, gdzie prawniczka zacznie go namiętnie całować! Czy wylądują w łóżku w 3040 odcinku "Na Wspólnej"? Nie jest to wykluczone. Być może ich terapeuta miał rację i istnieje jeszcze jakaś szansa na uratowanie ich małżeństwa.

CZYTAJ >>> Na Wspólnej, odcinek 3035: Seks igraszki Darka i Anety. Zdradzi kochankę z żoną, a nakryje ich była Żbika - ZDJĘCIA

Najnowsze