Na Wspólnej, odcinek 3023: Darek i Aneta na terapii. Nie będzie rozwodu!

2020-02-11 7:44 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3023: Darek i Aneta na terapii. Nie będzie rozwodu!
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3023: Darek i Aneta na terapii. Nie będzie rozwodu!

Nie będzie rozwodu w "Na Wspólnej", na który tak czekają Darek (Michał Mikołajczak) i Aneta (Dorota Krempa). Pierwsza rozprawa zakończy się fiaskiem, bo sędzia stwierdzi, że nie uważni ich małżeństwa, ale wyśle ich na przymusową terapię. Oboje będą wściekli, że z rozstania nici. W 3023 odcinku "Na Wspólnej" Żbik i jego żona pójdą do terapeuty, który oceni, że ich związek da się ocalić. Darek będzie musiał powiedzieć o tym nowej kochance Emilii (Karolina Porcari)...

"Na Wspólnej" odcinek 3023 - poniedziałek, 17.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

Zanim w "Na Wspólnej" Darek i Aneta trafią na małżeńską terapię czeka ich ostra konfrontacja przed sędzią. Oboje będą liczyli, że rozwiodą się na pierwszej rozprawie, ale nie będzie to takie łatwe. Awantura, którą urządzą małżonkowie doprowadzi do tego, że sędzia da im szansę na... pojednanie. A wręcz orzeknie, że nie mają co liczyć na unieważnienie małżeństwa.

Patrz też: Na Wspólnej. Kasia znajdzie sobie trzech kochanków. Będzie lepsza od Darka!

To Aneta załatwi dla nich znajomego terapeutę, który już po pierwszej wizycie na pewno wystawi im zaświadczenie, że ich związek nie ma żadnej przyszłości. I tym sposobem dostaną szybki rozwód. Tyle tylko, że w 3023 odcinku "Na Wspólnej" oboje czeka przykre rozczarowanie.

Bo specjalista stwierdzi, że Żbik i jego żona zauważy, że jeszcze nie wszystko między nimi skończone. Darek i Aneta będą wstrząśnięci taką opinią. Zwłaszcza Żbik, który w 3023 odcinku "Na Wspólnej" powie Emilii, że przez kilka tygodni będzie spotykał się z żoną na terapii.

Związek Darka i Emilii zostanie wystawiony na ciężką próbę. Ale w 3023 odcinku "Na Wspólnej" Żbik zrozumie jak ważna jest dla niego nowa kochanka i że nie chce jej stracić przez Anetę... Poprosi ją nawet o cierpliwość, żeby poczekała aż wreszcie dostanie rozwód z żoną. Czy jednak Aneta nie zmieni zdania?

Przeczytaj koniecznie: Na Wspólnej. Darek zakocha się do szaleństwa! Kasia nie będzie miała żadnych szans - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odc. 3023. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 3023. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Na Wspólnej odc. 3023. Darek (Michał Mikołajczak), Emilia (Karolina Porcari)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3023. Darek (Michał Mikołajczak), Emilia (Karolina Porcari)
Najnowsze