Na Wspólnej, odcinek 3032: Bruno znów zacnie ćpać? Ukradnie narkotyki w nocnym klubie

2020-02-20 12:54 jkk
Na Wspólnej, odcinek 3032: Bruno znów zacnie ćpać? Ukradnie narkotyki w nocnym klubie
Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3032: Bruno znów zacnie ćpać? Ukradnie narkotyki w nocnym klubie

Bruno (Dawid Czupryński) w 3032 odcinku "Na Wspólnej" znów zacznie ćpać! Wszystko wskazuje na to, że chłopak wróci do nałogu, a narkotyki ukradnie z klubu... Odcinek 3032 okaże się niezwykle dramatyczny - chłopak po raz kolejny nie wytrzyma napięcia i sięgnie po narkotyki... Co takiego wydarzy się w jego życiu, że zaprzepaści miesiące terapii, miłość Kasi (Julia Chatys) i szansę na trwały powrót do normalnego życia?

"Na Wspólnej" odcinek 3032 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3032 odcinku "Na Wspólnej" Bruno znów niebezpiecznie zbliży się do narkotyków! Czyżby Kasia (Julia Chatys) wybrała jednak tego drugiego, czy pojawiły sie nowe czynniki kuszące Bruna na powrót do nałogu?

W 3031 odcinku serialu "Na Wspólnej" Bruno zaangażuje się w pracę z młodymi narkomanami. Być może pomysł na pracę z młodymi narkomanami pojawi się w życiu Bruna za szybko... Jak pamiętamy Bruno z powodu narkotyków stoczył się na samo dno i nie raz był bliski śmierci... Czy kontakt z narkotykami sprawi, że Krawczyk znów zacznie brać?

W 3032 odcinku "Na Wspólnej" Bruno mocno zaangażuje się w prace fundacji, pomagającej narkomanom. I już pierwszego dnia weźmie udział w akcji w jednym z nocnych klubów - Bruno uda się tam, aby wytropić i zebrać wszystkie narkotyki....

I zaraz potem w 3032 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że cały towar znaleziony w klubie zniknął bez śladu! Jeden z pracowników podejrzanego miejsca będzie podejrzewać, że wziął je właśnie Bruno! Młodzian poprosi Bruna wprost  aby się przyznał! Czy Bruno znów zacznie ćpać?

Najnowsze