Na Wspólnej, odcinek 2953: Bruno to wrak człowieka. Malwina go zostawi! Przerażające sceny

2019-09-21 8:25 jkk
Na Wspólnej odcinek 2953: Bruno (Dawid Czupryński)
Autor: X-news

W 2953 odcinku "Na Wspólnej" Bruno (Dawid Czupryński) sięgnie dna! Narkotyki doprowadzą Krawczyka pod śmietnik - dosłownie tam będzie nocował, otumaniony kolejną dawką używek. Ukochana Malwina (Martyna Dudek) nie będzie chciała znać chłopaka, który stacza się po równi pochyłej! Przeciw niemu wystąpi też ostro jej ojciec, Hebel (Tadeusz Huk). Czy chłopak, który zboczył na złą drogę ma jeszcze szansę powrotu do normalnego życia? Przekonamy się w 2953 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2953 - wtorek, 3.10.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2953 odcinku "Na Wspólnej" Bruno zapłaci wysoką cenę za narkotykowy nałóg - zobaczymy przerażające sceny! Krawczyk zostanie całkiem sam, przerażony i naćpany! Czy naprawdę nie będzie wokół niego nikogo, kto podałby pomocną dłoń?

Zobaczymy jak Bruno będzie w 2953 odcinku zataczał się w jakimś obskurnym zaułku, aż w końcu padnie nieprzytomny w śmietniku! Narkotyki i dilerka doprowadzą Bruna do absolutnego upadku, w dodatku istnieje duże prawdopodobieństwo, że jego ukochana Malwina (Martyna Dudek) ostatecznie porzuci go!

Czytaj też: w 2952 odcinku "Na Wspólnej" Weronika i Agnieszka trafią za kraty?

Zapowiada się na to, że w odcinku 2953 "Na Wspólnej Malwina posłucha rady ojca, który jest zdecydowanie przeciwny związkowi córki. Hebel będzie przekonywał, że przy ćpunie i dilerze nie czeka jej nic dobrego! Dziewczyna usłyszy od ojca m.in. takie brutalne słowa: - Zostaw go, stać cię na kogoś lepszego!

Trzeba przyznać, że zanim dojdzie do upadku Bruna w 2953 odcinku "Na Wspólnej" chłopak porządnie na to zarobił... Jednak nic nie nauczyły go nawet kontakty z policją!

Jak pamiętamy to właśnie z powodu Malwiny Bruno wpuścił do klubu dilerów - grozili, że ją zabiją! Jednak, oprócz zawarcia przymierza z gangsterami, Bruno wdał się w jeszcze coś gorszego: sam zaczął ćpać! Teraz Malwina może nie podarować mu ani jednego, ani drugiego...

Jeżeli chcesz przypomnieć sobie, jak jak Malwina wydała wyrok śmierci na Bruna (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Czy Bruno wstanie po przerażającym, życiowym upadku? Podobno z nałogu wychodzi się właśnie sięgając dna... Miejmy nadzieję, że po tych strasznych wydarzeniach Bruno trafi na profesjonalną terapię. Czy tak sie stanie przekonamy się już w 2953 odcinku "Na Wspólnej".

Najnowsze