Na Wspólnej, odcinek 2952: Weronika i Agnieszka za kratami?! Znajdzie się świadek wypadku

2019-09-20 15:15 sz
Na Wspólnej, odc. 2952. Agnieszka (Katarzyna Walter), Weronika (Renata Dancewicz)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2952. Agnieszka (Katarzyna Walter), Weronika (Renata Dancewicz)

Czy Agnieszka w 2952 odcinku "Na Wspólnej" pożałuje, że pomogła Weronice (Renata Dancewicz)? Również Olszewska znajdzie się w kręgu podejrzanych przez policję, kiedy wkrótce w "Na Wspólnej" zjawi się świadek tragedii. Obie kobiety zostaną przesłuchane, jednak tylko Weronika w 2952 odcinku zamierza powiedzieć prawdę. Sprawdź, co się wydarzy. Czy obie trafią za kraty?

"Na Wspólnej" odcinek 2952 - poniedziałek, 2.10.2019, o godz. 20.15 w TVN

Weronika w "Na Wspólnej" pociągnie w dół również Agnieszkę? W poprzednich odcinkach Roztocka to właśnie jej jako pierwszej powiedziała o tragicznym wypadku i przyznała, że jechała po pijaku. Była pewna, że ona zrozumie ją najlepiej. Nie myliła się. Olszewska w "Na Wspólnej" pomaga jej tuszować sprawę i szuka rozwiązania, dzięki któremu prawniczka nie trafi za kraty. W 2952 odcinku obie wpadną w ręce policji!

Przeczytaj też >>> Wypadek Weroniki w Na Wspólnej. Robert ją zostawi, bo nie wytrzyma presji

Zanim do tego dojdzie, to podczas odwiedzin u potrąconej nastolatki Weronika w "Na Wspólnej" usłyszy od jej matki, że znalazł się świadek, który widział podejrzanego. Roztocka będzie roztrzęsiona. W 2952 odcinku do kancelarii przyjaciółek przyjdzie policjant! Zacznie zadawać kobietom niewygodne pytania. Mało tego, stwierdzi, że były widziane na miejscu przestępstwa - a to wskazuje na ich winę! Przestępcy bowiem często kręcą się wokół miejsc, w których dopuścili się złamania prawa.

Zobacz też >>> Na Wspólnej. Agnieszka znowu zacznie pić? Przed nią trudne chwile

Stróż prawa w 2952 odcinku "Na Wspólnej" najwyraźniej wyczuje, że coś jest nie tak. Poprosi Weronikę o złożenie oficjalnego zeznania na komisariacie. Niestety, Roztocka spanikuje. Będzie przekonana, że policjanci i tak już o wszystkim wiedzą, więc zamierza się przyznać! Na miejscu zobaczy Roberta (Dariusz Wnuk). Czy on w "Na Wspólnej" przekona ją, by siedziała cicho?

Na Wspólnej odc. 2940. Weronika (Renata Dancewicz), Agnieszka (Katarzyna Walter)
Autor: TVN Na Wspólnej odc. 2940. Weronika (Renata Dancewicz), Agnieszka (Katarzyna Walter)
Najnowsze