Na Wspólnej, odcinek 2928: Bruno sprzeciwi się dilerom. Malwina wyda na niego wyrok śmierci?

2019-08-21 7:16 jkk
Na Wspólnej odc. 2901. Bruno (Dawid Czupryński)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2901. Bruno (Dawid Czupryński)

Czyżby w serialu "Na Wspólnej" kończył się dobry czas dla dilerów? Bruno (Dawid Czupryński) znów spróbuje wypowiedzieć wojnę narkotykowym gangsterom, ale sam nie będzie w lepszej sytuacji. Była dziewczyna Bruna, Malwina (Martyna Dudek), która najbardziej ucierpiała przez jego konszachty z dilerami, wyda na chłopaka wyrok śmierci? Czy w 2028 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do wielkiej tragedii? Koniecznie zobacz ZWIASTUN

"Na Wspólnej" odcinek 2928 - środa, 21.08.2019, o godz. 20.15 w TVN

W odcinku 2928 serialu "Na Wspólnej" będą ważyć się sprawy narkotykowej mafii. Dzięki ostro postawionemu przez Malwinę ultimatum być może Bruno zdoła oczyścić z dilerów klub. Ale czy uda się ochronić dzieciaki i całą szkołę?

Niedawno w serialu "Na Wspólnej" bandyci handlujący narkotykami upatrzyli sobie klub Bruna jako idealne miejsce do szemranych interesów. Bruno na początku nie był skłonny do tzw. współpracy, więc gangsterzy oszukali go, że porwali jego dziewczynę! 

Właśnie wtedy oszalały z strachu o życie ukochanej Bruno w "Na Wspólnej" spotkał się z bandziorami, wpuścił ich ciemne interesy do klubu oraz sam zaczął dilować. Przez jego głupotę doszło do tragedii!

Uczeń Norberta przedawkował narkotyki (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

W 2928 odcinku "Na Wspólnej" Malwina postawi Brunonowi sprawę jasno: nie chce handlowania narkotykami w ich klubie! Krawczyk będzie bardzo przejęty słowami partnerki, spróbuje więc porozmawiać z dilerem, żeby nie sprzedawał narkotyków dzieciakom. Czy rzeczowa rozmowa Bruna w 2928 odcinku "Na Wspólnej" z dilerem przyniesie pożądany skutek?

Na Wspólnej, odc. 2928, Norbert (Michał Malinowski) z uczniem
Autor: X-news Na Wspólnej, odc. 2928, Bruno (Dawid Czupryński) i diler

Tymczasem Norbert będzie wypytywał ucznia, gdzie i od kogo kupuje narkotyki. - To był pierwszy i ostatni raz... - będzie tłumaczył chłopak. - A ja mam wrażenie, że jednak nie. Mówiłeś coś innego na godzinie wychowawczej. Coś o wchodzeniu w inny wymiar - wychowawca nie będzie dawał za wygraną.

Czy uda się ochronić dzieciaki w szkole przed bezwzględną szajką narkotykową? Czy Bruno wpadnie w gęsto zastawioną sieć handlarzy, czy jednak uda mu się wyrwać na prostą i oczyścić klub oraz swoje relacje z Malwiną? Oglądaj ZWIASTUN 2928 odcinka "Na Wspólnej". 

Najnowsze