Na Wspólnej, odcinek 3011: Igor nie odpuści bandytom, którzy skatowali jego ojca - ZWIASTUN

2020-01-22 15:27 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3011: Igor nie odpuści bandytom, którzy skatowali jego ojca!
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3011: Igor nie odpuści bandytom, którzy skatowali jego ojca!

W 3011 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Kuba Wesołowski) zaryzykuje życie, żeby dowiedzieć się kto napadł na jego ojca Leszka (Wojciech Majchrzak). W jaki sposób? Nowak przeniknąć do taksówkarskiej mafii. Uprzedzi policjantów - Igę (Lidia Sadowa) i Roberta (Dariusz Wnuk) - że chce udawać taksówkarza, by dopaść bandytów. Jednak w 3011 odcinku "Na Wspólnej" nie uprzedzi Elżbiety (Paulina Chapko) co zamierza zrobić! Czy Igor zginie?

"Na Wspólnej" odcinek 3011 - czwartek, 23.01.2020, o godz. 20.15 w TVN

Wojna, którą w "Na Wspólnej" Igor wypowiedział mafii taksówkowej może się źle skończyć. Ale Nowak nie zamierza odpuścić gangsterom, którzy najpierw napadli na bezbronną pianistkę Lin (Mayu Galińska Sakai), a teraz skatowali w lesie jego ojca Leszka. Zwłaszcza, że bestialskimi ataki stoją ci sami przestępcy - taksówkarze, którzy ofiar szukają wśród klientów Azjatów!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3021: Igor porwany przez mafię taksówkową! Zaginie bez śladu

W 3011 odcinku "Na Wspólnej" Igor zgłosi na policji napad na Leszka. Opowie Robertowi i Idze co spotkało jego ojca, a także wtajemniczy ich w swoje plany. Nowak oświadczy, że nie odpuści brutalnym bandytom. Widząc bezradność policji, zdecyduje się sam wniknąć do mafii. Policjanci nie zdołają go powstrzymać.

- Chcesz udawać taksówkarza? To jest policyjna robota, a nie zabawa dla amatorów... - uprzedzi go Tadeusiak w 3011 odcinku "Na Wspólnej". Ale Igor i tak nie zrezygnuje.
- A macie do tego innego policjanta?- zapyta z lekką kpiną w głosie.

O śledztwie Igora w 3011 odcinku "Na Wspólnej" dowie się też naczelny Arek (Janusz Chabior). Poradzi jednak dziennikarzowi, żeby nie dał się zabić. Nowak postanowi całą sprawę zachować w tajemnicy przed Elżbietą. Nie przyzna się ukochanej, że naraża życie, żeby dopaść bandytów.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3019: Julka w szpitalu. Córka Igora nie odzyska przytomności

Najnowsze