Na Wspólnej, odcinek 3010: Ojciec Igora zginie? Brutalny napad na Leszka przez taksówkarzy - ZDJĘCIA

2020-01-22 7:25 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3010: Leszek zginie? Igor będzie miał na sumieniu śmierć ojca?
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3010: Leszek zginie? Igor będzie miał na sumieniu śmierć ojca?

W 3010 odcinku "Na Wspólnej" Leszek (Wojciech Majchrzak) zostanie brutalnie pobity przez bandytów z mafii taksówkowej! Jak do tego dojdzie? Ojciec Igora (Kuba Wesołowski) będzie chciał mu pomóc w dziennikarskim śledztwie w sprawie napaści na pianistkę z Chin, śliczną Lin (Mayu Gralińska Sakai). W 3010 odcinku "Na Wspólnej" Nowak spotka się w lesie ze swoimi informatorem, a potem padnie ofiarą dwóch zbirów. Czy Leszek z "Na Wspólnej" zginie?

"Na Wspólnej" odcinek 3010 - środa, 22.01.2020, o godz. 20.15 w TVN

Wkrótce w "Na Wspólnej" Igor sprowadzi śmiertelnie niebezpieczeństwo na całą swoją rodzinę! Dziennikarz podejmie się trudnego tematu napadów na klientów taksówek, bo jedną z ofiar będzie pianistka Lin, laureatka Konkursu Chopinowskiego, z którą Nowak będzie przeprowadzał wywiad.

Sprawa będzie skomplikowana, a Igor dość szybko ustali, że mafia taksówkowa wywozi pasażerów do lasu, by tam ich napadać i okradać! Poza tym Nowak w 3004 odcinku "Na Wspólnej" dowie się, że gang porywa nielegalnych imigrantów z Azji.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3020: Julka ciężko chora. Igor i Elżbieta będą drżeli o życie córki - ZDJĘCIA

W dziennikarskie śledztwo Igora włączy się także jego ojciec. W 3010 odcinku "Na Wspólnej" Leszek umówi się na spotkanie z informatorem w odludnym miejscu. Nie będzie nawet podejrzewał, że bandyci wydali na niego wyrok. Dwóch zbirów (Marcin Kiszluk, Marek Bera) dopadnie Leszka w lesie. Brutalnie go pobije, a potem założy worek na głowę i związanego zostawi na pastwę losu!

Czy Leszek zginie w 3010 odcinku "Na Wspólnej"? Jakiś cudem uda mu się uwolnić i zawiadomić Igora o zagrożeniu jakie na niego czyha. Przerażony Nowak przyjedzie po ojca do lasu. Widząc zakrwawioną twarz Leszka zrozumie, że sprawa mafii taksówkowej może mieć tragiczny finał dla wszystkim jego bliskich.

Co zrobi Igor w "Na Wspólnej"? Nie wycofa się jednak z prowadzonego śledztwa. Będzie współpracował ze Sławkiem (Mariusz Słupiński) i Igą (Lidia Sadowa), żeby dopaść bandziorów.

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość w Na Wspólnej. Nowa kobieta w życiu Igora Nowaka - ZDJĘCIA