Na Wspólnej, odcinek 3006: Iza pobita przez partnera sadystę - ZWIASTUN

2020-01-13 19:56 sz
Na Wspólnej, odcinek 3006: Iza pobita przez partnera sadystę - ZWIASTUN
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3006: Iza pobita przez partnera sadystę - ZWIASTUN

W 3006 odcinku "Na Wspólnej" Iza (Anna Korcz) padnie ofiarą poważnej napaści! Stając w obronie Hanki (Maria Janczewska) zostanie pobita przez partnera-sadystę . Brzozowska z "Na Wspólnej" w 3006 odcinku nie pozwoli na to, by drań pomiatał narzeczoną. Po uderzeniu Izie zostanie na twarzy nieprzyjemna pamiątka z brawurowej akcji... Co dokładnie wydarzy się w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 3006 - środa, 15.01.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3006 odcinku "Na Wspólnej" Iza zostanie znokautowana przez damskiego boksera! W nowych odcinkach "Na Wspólnej" pracownica Brzozowskiej, Hanka, zostanie u niej na noc ze strachu przed narzeczonym, okrutnym sadystą. Nazajutrz drań odwiedzi obie panie w pracy i urządzi partnerce awanturę. Zacznie szarpać dziewczynę i wrzeszczeć, że natychmiast ma wracać do domu! Hanka jest przez niego zastraszona i nie potrafi odejść od oprawcy, a Iza doskonale o tym wie. Postanowi, że tak tego nie zostawi. 

Co jeszcze wydarzy się w 3006 odcinku? >>> Basia przyłapie Smolnego z byłą żoną - ZWIASTUN

Po ostrym spięciu Brzozowska w "Na Wspólnej" wesprze Hankę w decyzji o wyjeździe z Warszawy. Za wszelką cenę dziewczyna będzie chciała uciec od obecnego życia. Wsparcie Izy okaże się nieocenioną pomocą. Kobieta zapewni młodszą koleżankę, że ze wszystkim sobie świetnie poradzi. Niestety, ich plany w 3006 odcinku zostaną pokrzyżowane!

Zobacz też >>> Koniec romansu Przemka z nauczycielką. Dagmara zostawi go dla męża

Sadysta po raz kolejny zjawi się w klubie, ale z kompletnie nowym nastawieniem. Przyniesie Izie kwiaty i zacznie błagać ją, by odwiodła Hankę od decyzji o wyjeździe. Nic z tego! Brzozowska w 3006 odcinku "Na Wspólnej" nie da sobie zamydlić oczu. Stanowczo odmówi i wprost powie, co myśli o takich tyranach. W odpowiedzi narzeczony Hanki powali ją na ziemię silnym uderzeniem z pięści! Zostawi na jej twarzy trwały ślad. Czy Iza w "Na Wspólnej" przyczyni się do zamknięcia bandyty? Zobacz zwiastun i obejrzyj brutalne sceny z 3006 odcinka. 

Najnowsze