Na Wspólnej, odcinek 2995: Siostra Igi wyda ją gangsterom. Zgwałcą ją w piwnicy? - ZWIASTUN

2019-12-14 19:13 jkk
Na Wspólnej, odcinek 2995: Siostra Igi wyda ją gangsterom. Zgwałcą ją w piwnicy? - ZWIASTUN
Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 2995: Siostra Igi wyda ją gangsterom. Zgwałcą ją w piwnicy? - ZWIASTUN

W 2995 odcinku "Na Wspólnej" Iga (Lidia Sadowa) wpadnie w łapy gangsterów przez... własną siostrę! Co zrobi Agata (Karolina Kuklińska) na widok swojej siostry policjantki? Wiemy na pewno, że odnaleziona po latach Agata wpakuje Igę w straszne kłopoty... Brutalny gwałt w piwnicy w 2995 odcinku "Na Wspólnej" może okazać się tylko "niewinnym" wstępem do czegoś znacznie gorszego... Czy Iga nie dość już poświęciła się dla sprawy? Zobaczcie ZWIASTUN 2995 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2995 - wtorek, 17.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2995 odcinku "Na Wspólnej" po Igę i resztę kobiet przyjeżdża z Niemiec kurierka mafii. Iga będzie przerażona – wśród przywiezionych dziewczyn jest jej zaginiona siostra! Zszokowana Agata również rozpozna Igę. Czy wyda starszą siostrę gangsterom?

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2996: Karol ucieknie z psychiatryka, żeby zabić Joannę i Bogdana - ZWIASTUN

- Mogę cię z tego wyciągnąć i dobrze ci radzę, skorzystaj z tej propozycji - usłyszy Iga od siostry. W 2995 odcinku "Na Wspólnej" zobaczymy na własne oczy, czym może okazać się owa propozycja dla Igi... Czy brutalny gwałt w piwnicy przez Mocnego (Bartek Cabaj) zakończy, czy może dopiero rozpocznie na dobre dramatyczną walkę Igi?

Czytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2994: Darek znajdzie kolejną bogatą sponsorkę! Emilia nieźle go wrobi - ZWIASTUN

Aż do 2995 odcinka "Na Wspólnej" Iga będzie walczyć, aby zdobyć dowody przeciwko mafii zamieszanej w handel niewolnicami. Dziewczyny są uprowadzane i wywożone przez gangsterów do burdeli na całym świecie. Tak też najprawdopodobniej zaginęła Agata, która wydawać się będzie kompletnie zdemoralizowana.... Ale czy nie jest już dla niej za późno?

Do tej pory policjantka Iga działa niezwykle ostrożnie, bo wie, że jest obserwowana. Nie mogła jednak przewidzieć takiego spotkania i takich strasznych skutków! Czy Iga wyjdzie cało z piwnicy w 2995 odcinku "Na Wspólnej"

Najnowsze