Na Wspólnej, odcinek 2992: Szokujące odkrycie Igi. Obleśny gangster Radzio rzuci się na policjantkę! - ZWIASTUN

2019-12-09 15:00 Ag
Na Wspólnej, odcinek 2992: Szokujące odkrycie Igi. Obleśny gangster Radzio rzuci się na policjantkę! - ZWIASTUN
Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 2992: Szokujące odkrycie Igi. Obleśny gangster Radzio rzuci się na policjantkę! - ZWIASTUN

W 2992 odcinku "Na Wspólnej" Iga (Lidia Sadowa) wpadnie w łapy obleśnego gangstera Radzia (Krzysztof Plewako-Szczerbiński). Działająca pod przykrywką policjantka tak spodoba się bandziorowi, że ten zaprosi ją do swojego biura, żeby lepiej ją "poznać". Radzio rzuci się na Igę, która wciąż będzie udawała głupią, naiwną dziewczynę z prowincji. Ale w gabinecie przestępcy w 2992 odcinku "Na Wspólnej" Iga dokona szokującego odkrycia - zobaczy zdjęcie swojej zaginionej przed laty siostry Agaty (Karolina Kuklińska). Mamy dla Was ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 2992 - środa, 11.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2992 odcinku "Na Wspólnej" Iga znów sporo zaryzykuje, by zdobyć dowody przeciwko gangsterom zamieszanym w niewolniczą prostytucję. Świadoma tego, że szkolenie dla "hostess" wkrótce się skończy i bandyci wyślą ją razem z innymi dziewczynami do pracy w burdelach za granicą. Policjantka będzie działała ryzykownie, ale ostrożnie. Bo zda sobie też sprawę, że cały czas ktoś patrzy jej na ręce.

Coraz bardziej oczarowany Igą będzie Radzio, jeden z przywódców mafii handlującej żywym towarem. W 2992 odcinku "Na Wspólnej" bandzior wezwie kobietę do swojego biura i obleśnie zacznie się do niej przystawiać. Rzuci się na Igę z pocałunkami. Przybysz znów świetnie odegra rolę słodkiej idiotki, onieśmielonej "zalotami" szefa.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2996: Iga zginie? Michał dowie się o śmierci policjantki przypadkiem! - ZDJĘCIA

Kiedy gangster wyjdzie, policjantka zrobi zdjęcia dokumentom, które znajduje w jego biurku i natychmiast prześle je Sławkowi (Mariusz Słupiński) i Robertowi (Dariusz Wnuk). Policjanci w 2992 odcinku "Na Wspólnej" sprawdzą osoby ze zdjęć w bazie danych. Przeżyją szok kiedy odkryją, że na jednym ze zdjęć jest Agata Przybysz, zaginiona siostra Igi, która teraz działa w mafii i jest kurierką przewożącą prostytutki do Niemiec. Iga także od razu rozpozna siostrę, której nie widziała od ponad dziesięciu lat.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3000: Kasia znów się zakocha! Bruno zajmie miejsce Darka

Najnowsze