Na Wspólnej, odcinek 2990: Dramat Igi. Gangsterzy rozpoznają w niej policjantkę? - ZWIASTUN

2019-12-08 9:50 sz
Na Wspólnej odc. 2995. Mocny (Bartek Cabaj), Iga (Lidia Sadowa)
Autor: TVN Na Wspólnej odc. 2995. Mocny (Bartek Cabaj), Iga (Lidia Sadowa)

Iga (Lidia Sadowa) w 2995 odcinku serialu "Na Wspólnej" znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie. Dzielna policjantka z "Na Wspólnej" podjęła się misji, która może kosztować ją życie. Pod przykrywką wniknęła w szeregi mafii... Czy gangsterzy odkryją, że Iga działa pod przykrywką? Sprawdź, co wydarzy się w 2995 odcinku "Na Wspólnej" i zobacz zwiastun.

"Na Wspólnej" odcinek 2990 - poniedziałek, 9.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

W serialu "Na Wspólnej" Iga podjęła trudną decyzję. Wiążąc się z Michałem nie spodziewała się, że tak szybko może stracić wszystko, co razem zbudowali przez nową misję. Policjantka w "Na Wspólnej" miała przeniknąć w struktury mafii, żeby zdobyć dowody wystarczające na schwytanie gangsterów, którzy krzywdzą kobiety i są zamieszani w handel ludźmi. Zobacz zwiastun 2990 odcinka i czytaj dalej. 

Iga w 2990 odcinku "Na Wspólnej" zrobi to, co jej kazano. Wcieli się w rolę prostytutki i będzie inwigilować wrogie środowisko. Szybko przekona się, że przed nią bardzo trudne zadanie. Nie wszystko pójdzie po jej myśli... Ze stresu zacznie popalać. Zauważy to jedna z dziewczyn, która od razu zrobi się podejrzliwa. Czy ją wyda?

- Za dużo palisz - powie.
- Stresuję się - Iga w 2990 odcinku spróbuje jakoś wybrnąć z sytuacji.
- I nawet wiem dlaczego. Rozgryzłam cię - oznajmi kobieta. Czy Iga z "Na Wspólnej" wpadnie już na początku? Grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Jeśli zostanie odkryta, to bandyci nie będą zastanawiać się dwa razy! 

CZYTAJ TEŻ >>> Na Wspólnej, odcinek 2990: Matka Dagmary przepędzi Przemka z jej domu! Zwyzywa go od żigolaków - ZWIASTUN