Na Wspólnej, odcinek 2990: Matka Dagmary przepędzi Przemka z jej domu! Zwyzywa go od żigolaków - ZWIASTUN

2019-12-06 14:36 Ag
Na Wspólnej, odcinek 2990: Matka Dagmary przepędzi Przemka z jej domu! Zwyzywa go od żigolaków - ZWIASTUN
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 2990: Matka Dagmary przepędzi Przemka z jej domu! Zwyzywa go od żigolaków - ZWIASTUN

W 2990 odcinku "Na Wspólnej" Przemek (Eryk Cichowicz) stanie się celem ataku matki Dagmary (Katarzyna Ucherska), która przyłapie kochanków na miłosnych igraszkach w domu polonistki. Kobieta będzie oburzona faktem, że Dagmara sypia z 18-latkiem i jeszcze do tego utrzymuje młodszego kochanka. W 2990 odcinku "Na Wspólnej" obrzuci błotem Smolnego. W oczy wykrzyczy mu, że jest zwykłym żigolakiem. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 2990 - poniedziałek, 9.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2990 odcinku "Na Wspólnej" kolejną przeszkodzą do szczęścia Dagmary i Przemka będzie matka nauczycielki. Ich romans potępiła już Natalia Smolna (Magdalena Alexander), która wprost oskarżyła polonistkę, że uwiodła jej syna. Oczywiście Przemek stanął w obronie ukochanej. Wywołał nawet skandal na rodzinnym obiedzie!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 2995: Kasia po pijaku spędzi noc z Brunem. Zamieszkają razem! - ZDJĘCIA

Na tym jednak nie koniec problemów zakochanych, bo w 2990 odcinku "Na Wspólnej" ich związek potępi także matka Dagmary. Tym samym przerwie ich miłosną sielankę, bo nauczycielka i młody Smolny spędzą też upojne chwile pod namiotem. Szaleńczo zakochany nastolatek zaproponuje Dagmarze wyruszenie w świat i życie chwilą… I nagle wszystko się zawali.

Bo w 2990 odcinku "Na Wspólnej" matka Dagmary nie pozostawi na Przemku suchej nitki. Obrazi go na wszystkie możliwe sposoby. - Kochanek na garnuszku kobiety to żigolak! - rzuci do nastolatka. Czy Dagmara będzie bronić swojego chłopaka to jak on jej? Okaże się już wkrótce w "Na Wspólnej.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2996: Iga w pułapce mafii spotka zaginioną siostrę Agatę. Zabiją ją? - ZDJĘCIA