Na Wspólnej, odcinek 2981: Tragiczny finał akcji Zuzy przeciwko oszustce! Blanka zabije córkę Nastkę na jej oczach? - ZWIASTUN

2019-11-20 7:38 Ag
Na Wspólnej, odcinek 2981: Tragiczny finał akcji Zuzy przeciwko oszustce! Blanka zabije córkę na jej oczach? - ZWIASTUN
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 2981: Tragiczny finał akcji Zuzy przeciwko oszustce! Blanka zabije córkę na jej oczach? - ZWIASTUN

W 2981 odcinku "Na Wspólnej" Zuza (Małgorzata Socha) będzie miała mocny dowód, że Blanka (Natalia Kalita) jest oszustką. Razem z Elżbietą (Paulina Chapko) i policjantem Robertem (Dariusz Wnuk) złapie wyrodną matkę Nastki, a właściwie Ewelinki (Natalia Skrzypek) w zasadzkę. Naciągaczka zrozumie, że już się nie wywinie! W 2981 odcinku "Na Wspólnej" Blanka chwyci za leżące na stole nożyczki i przyłoży córce do szyi. Zabije ją? Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2981 - czwartek, 21.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

Wielki przekręt w "Na Wspólnej" z chorym dzieckiem! Zuza i Elżbieta nie będą już miały żadnych wątpliwości, że Blanka wykradła dokumenty i podszyła się pod matkę zmarłej Nastki. Przyjaciółki w fundacji będą przerażone myślą, że wyrodna matka truła lekami własne dziecko. Po zgłoszeniu sprawy znęcania się nad Ewelinką na policję, Robert Tadeusiak urządzi zasadzkę na oszustkę!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2986: Bogdan dowie się o ślubie Joanny i Karola! Zostawi żonę - ZDJĘCIA

W 2981 odcinku "Na Wspólnej" w fundacji rozegrają się mrożące krew w żyłach sceny. Zuza i Ela - ubezpieczane przez policję - będą czekały na Blankę. Kiedy oszustka wyjdzie do biura, okaże się, że jest z Nastką.

W momencie, kiedy Blanka podpisze dokumenty, żeby wyłudzić pieniądze, do akcji w 2981 odcinku "Na Wspólnej" wkroczy Robert z policją. Nagle naciągaczka złapie leżące na stole nożyczki i przyłoży je córce do szyi. - Nie zbliżaj się, bo coś jej zrobię! - krzyknie do Roberta. Czy policja zdoła powstrzymać Blankę przed morderstwem?

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2985: Aneta pogrąży Darka! Wyrzucą Żbika z palestry - ZDJĘCIA