Na Wspólnej, odcinek 2974: Mieszkanie Marty zdemolowane. Bandyci dopadną ją w domu? - ZWIASTUN

2019-11-09 12:07 sz
Na Wspólnej, odc. 2974. Marta (Joanna Jabłczyńska)
Autor: X-NEWS prt sc Na Wspólnej, odc. 2974. Marta (Joanna Jabłczyńska)

W 2974 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) zrozumie, że mogła popełnić błąd zajmując się sprawą wyzysku kobiet. Jej reportaż przyniesie same problemy. Konarska w serialu "Na Wspólnej" szybko się o tym przekona, gdy w 2974 odcinku wróci do domu. Ktoś włamie się i zdemoluje jej mieszkanie! Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2974 - poniedziałek, 11.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

Marta w serialu "Na Wspólnej" nawiązała kontakt z Kornelią (Paulina Kowalska), której jako jedynej udało się uciec przed mafią zajmującą się niewolniczą prostytucją. Bandyci porywają i zmuszają kobiety do seksu za pieniądze, a te, które się buntują, są zabijane.

W 2974 odcinku Konarska z "Na Wspólnej" zakończy robienie reportażu o makabrycznym procederze. Sprawa jednak nie potoczy się po jej myśli. Co się wydarzy? Zobacz zwiastun i czytaj dalej.

CZYTAJ TEŻ >>> Na Wspólnej, odcinek 2974: Marta straci syna? Mafia dopadnie Ksawerego? - ZWIASTUN

- Popsujemy dzisiaj humor kilku facetom - rzuci zadowolona Marta w 2974 odcinku "Na Wspólnej". Kornelia nie podzieli jej entuzjazmu:
- Wolałabym pomóc kilku dziewczynom.

Tuż przed emisją materiału Konarska w 2974 odcinku dostanie niepokojącą informację od reszty ekipy. 
- Dostaliśmy telefony z pogróżkami po zapowiedzi programu...

Tego samego dnia w "Na Wspólnej" Marta wróci do domu, gdzie dokona przerażającego odkrycia. Jej mieszkanie zostanie zdemolowane przez bandytów! Ktoś czerwoną farbą napisze na jej ścianie "ostrzeżenie" (do zobaczenia w naszej galerii). Niestety na tym się nie skończy... wkrótce Kornelia umrze postrzelona przez gangstera! ZOBACZ >>> Na Wspólnej, odcinek 2975: Marta zamieszana w zabójstwo! Będzie miała krew na rękach - ZDJĘCIA