Na Wspólnej, odcinek 2975: Marta zamieszana w zabójstwo! Będzie miała krew na rękach - ZDJĘCIA

2019-10-21 15:54 Ag
Na Wspólnej, odcinek 2975: Marta (Joanna Jabłczyńska), Kornelia (Paulina Kowalska)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 2975: Marta (Joanna Jabłczyńska), Kornelia (Paulina Kowalska)

Morderstwo w "Na Wspólnej" i Marta jako jedyny świadek zbrodni. Życie Konarskiej zamieni się w koszmar kiedy w 2975 odcinku "Na Wspólnej" na własne oczy zobaczy śmierć Kornelii (Paulina Kowalska), dziewczyny, którą mafia zmuszała do prostytucji. Dziennikarka zainteresuje się sprawą Kornelii i będzie chciała zaprosić ją do swojego programu "Powiedz Marcie". Nie zdąży, bo w 2975 odcinku "Na Wspólnej" na oczach Marty mężczyzna z czarnego auta zastrzeli dziewczynę. Konarska nie zdoła jej uratować.

"Na Wspólnej" odcinek 2975 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

Śmiertelne niebezpieczeństwo w "Na Wspólnej" będzie groziło Marcie! Dlaczego? Bo Konarska zainteresuje się historią Kornelii, którą mafia zmuszała do prostytucji. Choć producent programu "Powiedz Marcie" będzie ostrzegał dziennikarkę, że może wpakować się niezłe kłopoty, to Konarska nie odpuści.

W 2975 odcinku "Na Wspólnej" przekona się na własne oczy z jak groźnymi ludźmi zadarła. Wieczorem umówi się na spotkanie z Kornelią, by ustalić szczegóły jej występu przed kamerami. Konarska dostanie już pierwsze pogróżki, a bezwzględni gangsterzy zdemolują jej mieszkanie. Na ścianie zostawią ostrzeżenie: "Przestań węszyć, suko!".

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2977: Marta i Mikołaj w łóżku! Zbliży ich strach przed mafią - ZDJĘCIA

Marta będzie się bała, ale postanowi nagłośnić sprawę Kornelii. Dręczona przez mafię dziewczyna uprzedzi jednak dziennikarkę, że jedna z jej koleżanek już zginęła. Niestety w 2975 odcinku "Na Wspólnej" gangsterzy wydadzą też wyrok śmierci na Kornelię.

Uzbrojony bandyta strzeli do Kornelii, która będzie szła na spotkanie z dziennikarką. Marta na własne oczy zobaczy zabójcę, ale potem wszystko się będzie działo bardzo szybko. Postrzelona w brzuch Kornelia zacznie mocno krwawić. W 2975 odcinku "Na Wspólnej" Marta zadzwoni po pogotowie i będzie chciała ratować dziewczynę. Na próżno... Kornelia umrze na jej oczach.

Tak rozpocznie się horror Marty w "Na Wspólnej" i wszystkich jej bliskich. Bo mafia nie odpuści, zwłaszcza, że dziennikarka widziała zabójcę.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2977: Aneta straci dziecko! Wreszcie wyjawi Darkowi z kim była w ciąży