Na Wspólnej, odcinek 2974: Marta straci syna? Mafia dopadnie Ksawerego? - ZWIASTUN

2019-11-09 7:05 Ag
Na Wspólnej, odc. 2977. Marta (Joanna Jabłczyńska)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2977. Marta (Joanna Jabłczyńska)

Syn Marty (Joanna Jabłczyńska) z "Na Wspólnej" zginie? Afera związana z niewolniczą prostytucją, którą Marta nagłośniła w swoim programie sprowadzi śmiertelne niebezpieczeństwo na nią i Ksawerego (Adam Tomaszewski). W 2974 odcinku "Na Wspólnej" mafia zdemoluje mieszkanie Marty, zacznie jej grozić, a Ksawery zniknie bez śladu. Konarska nie będzie mogła się do niego dodzwonić! Co się stanie z synem Marty? Zobaczcie zwiastun 2974 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2974 - poniedziałek, 11.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2974 odcinku "Na Wspólnej" Marta przeżyje jeden z najgorszych dni w życiu! Uda jej się przeprowadzić wywiad z Kornelią (Paulina Kowalska), dziewczyną zmuszaną do prostytucji przez mafię, ale tuż po emisji odcinka programu "Powiedz Marcie" do telewizji napłyną pierwsze pogróżki. Kornelia podzieli się bowiem swoimi koszmarnymi przeżyciami, poda nawet nazwiska osób odpowiedzialnych za handel kobietami. 

Brycki (Piotr Duda) uprzedzi Martę, że sprawa jest poważniejsza niż się wydawało i mogła wdepnąć w niezłe bagno. Pewna siebie i swojego sukcesu Konarska uzna jednak, że zdoła rozprawić się z mafią i uratować z rąk bandytów kolejne bezbronne ofiary.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2977: Darek dowie się, że zabił swoje dziecko! Aneta nie daruje mu poronienia - ZWIASTUN

Nieoczekiwanie w 2974 odcinku "Na Wspólnej" dziennikarka sama stanie się jedną z nich! Zacznie dostawać pogróżki od gangsterów zamieszanych w proceder niewolniczej prostytucji. Marta zacznie się bać o swoje bezpieczeństwo, a także o syna Ksawerego. Po zakończeniu nagrania Konarska nie może dodzwonić się do syna...

Kiedy wróci do swojego mieszkania jej oczom ukaże się makabryczny widok! Bandyci wtargną do środka i zniszczą wszystko, a na ścianie zostawią ostrzeżenie dla Marty: "Przestań węszyć suko!"

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2985: Mikołaj wyzna Marcie miłość w łóżku! Połączy ich nie tylko gorący seks- ZWIASTUN

Czy w 2974 odcinku "Na Wspólnej" mafia skrzywdzi także syna Marty? Na szczęście Ksaweremu nic się nie stanie, wróci do domu cały i zdrowy. Ale na tym nie koniec. Bo gangsterzy jeszcze pokażą na co ich stać, a Marta będzie zamieszana w zabójstwo byłej prostytutki (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Najnowsze