Na Wspólnej, odcinek 2985: Mikołaj wyzna Marcie miłość w łóżku! Połączy ich nie tylko gorący seks- ZWIASTUN

2019-11-05 13:45 jkk
Na Wspólnej, odcinek 2985: Marta (Joanna Jabłczyńska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek)
Autor: X-news

W 2985 odcinku "Na Wspólnej" zdarzy się to, na co zanosiło się od bardzo dawna - Marta (Joanna Jabłczyńska) i Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) będą razem! Noc spędzona w łóżku zakończy się nie tylko ciepłą kawą, ale i gorącym wyznaniem. Które z nich pierwsze wypowie ważne słowa i czy zobowiązanie wystarczy tym razem na długo? Przekonamy się w 2985 odcinku serialu a jak gorący będzie listopad "Na Wspólnej" zobacz ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 2985 - czwartek, 28.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2985 odcinku "Na Wspólnej" w końcu para, która miała się ku sobie od wielu odcinków, stworzy związek! Zacznie sie od namiętnej nocy, po której Mikołaj przyniesie partnerce kawę do łóżka. A ona będzie zachwycona!

W tej miłej atmosferze 2985 odcinka "Na Wspólnej" Mikołaj zdecyduje się na gorące wyznanie - powie Marcie, że chciałby budzić się u jej boku codziennie! Czy okaże się, że Marta właśnie na to czeka?

Czytaj też: Na Wspólknej, odcinek 2985 - Joanna prześladowana przez psychola, a mąż jej nie uwierzy!

Mikołaj zdobędzie się też na odwagę zapyta w 2985 odcinku "Na Wspólnej" ukochaną, czy jest gotowa, aby dać im szansę.

I zapowiada się na to, że w 2985 odcinku "Na Wspólnej" Konarska również nie widzi innego zakończenia upojnej nocy. Na pytanie Leśniewskiego odpowie po prostu, że tak, mogliby spróbować.

Finał 2985 odcinka "Na Wspólnej" będzie dla obojga również bardzo przyjemny. Jak donosi "Tele tydzień" Marta przyciągnie zalotnie kochanka do siebie i doda, że próbę powinni zacząć od teraz!

Czy związek, na który wszyscy czekali od bardzo dawna ma szansę tym razem przetrwać? Jeżeli oboje podejdą do sprawy równie poważnie, to nawet kolejne kłopoty, czy źli ludzie nie powinni stanąć im na drodze... Życzymy im, aby od 2985 odcinka "Na Wspólnej" Marta i Mikołaj tworzyli udany związek i przeżywali razem wiele pięknych chwil!

Najnowsze